Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Taisho
Tepkime puanı
5

Profil mesajları Gönderiler Hakkında

 • Ne yapıyon la, yüzünü gören cennetlik.
  Taisho
  Taisho
  Nerde yaptin sen ? Bizim o kadar siki tili degildi haklisin mantik yokta cok zorlamadilar. Komutandan komutan degisiyor karakter meselesi direk optada karakteri rahat olan adamlar eninde sonunda luffye yeniliyorlar. Belkide hic yenilmez dediklerimiz bu da ayni
  Daredewill
  Daredewill
  Balıkesir, bizim astek şekerdi ya, genel olarak saçma bence, içtima içtima bekle bekle. Sen nerde yaptın.
  Taisho
  Taisho
  Ankarada yaptım ben askerliği mamakta
  o mesajı düzenle ban yeme gardaş
  Taisho
  Taisho
  Çalışmayı sevmemek degil ki olay reis olay amac ugruna calismak sevdigin bisey ugruna didinmek benim bir amacım olmayinca sadece hayatimi ikame ettirmek için çalışınca sıkıntı doguyor. Yoksa sevdigin seyler icin icin calissan sıkıntı olmaz bence.
  twei
  twei
  amaç uğruna çalışmak romantiklik ya. ben mastır planım üzerine çalışmayı bıraktım ama ne hikmetse parçalar bi araya geliyor kendi kendine. yönelimimin amaca ulaşmak için ciddi bi irade taşımasına gerek yokmuş diyorum kendimce, akıntıda botu yönlendirecek basit bi değnek yetiyormuş derin sulara girmedikçe.
  Taisho
  Taisho
  Ya sonucta amac derken sevdigin saydigin bir iste calismak amacin olabilr misal yazilimcisindir uretmek senin hosuna gidiyordur bu ugurda efor sarf etmekten gocunmazsin sitedigin icindir. Benim öyle degil ki parasi için zevk aldigim birsey bulup o ugurda calismak hem hayattan zevk almami saglar hemde hayatimi ikame ettirecek paraya ulasmama imkan verir onu bulabilmek onemli bence.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık