Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meruem vs Gon

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Gon'u severim, o hali de baya güçlüdür ama Meruem söz konusu olunca.. hiçbir şekilde yenemez gibi :/

Outlaw

Meruem açıkça herkesten farklı bir seviyedeydi. Nen kullanmadı bile. Gon'da ona rakip olamaz. Netero başkan zamanın en üst seviyesindeymiş. Ging sizce yenebilir miydi kralı, hiç sanmıyorum.
Ging'in Netero'dan güçlü olduğunu sanmıyorum.

Meruemin 2. formu dediğiniz yer animede nerede geçiyor veya video falan varmı
Meruem Neteronun kalbi durduğu zaman patlamaya ayarlı bombanın patlaması sonrası vücudunun yarısını kaybetti Kraliyet muhafızları [ Youpi + Pouf ] hücrelerin çoğunu krala aktardı. Haliyle kral kendi muhafızlarının güçlerinide kazandı.

Ging'in Netero'dan güçlü olduğunu sanmıyorum.
HunterxHunter'da her şey total güç değil. Bana göre Gin şu ana kadar gördüğümüz en zeki karakter. Kazanacağını garantiye almadan öyle bir rakiple dövüşmeye başlayacağını sanmıyorum. Eğer krala çok ters gelen bir nen yeteneği varsa belki yenebilir. Tabii daha pek bir gücünü göremedik Ging'in, ne desek yanlış olur.

Bence Ging Netero'dan daha güçlüydü. Netero'nun kendisi dememiş miydi benden güçlü olanlarda var şu an diye? Diğer taraftan Ging'in yeteneği çok değişik bir yetenek. Meruem'i de yenebilecek güçteydi bence.

Bence Ging Netero'dan daha güçlüydü. Netero'nun kendisi dememiş miydi benden güçlü olanlarda var şu an diye? Diğer taraftan Ging'in yeteneği çok değişik bir yetenek. Meruem'i de yenebilecek güçteydi bence.
Şu ana karakter babası sevdasını bırak. Ging'de kopyalama var göründüğü kadarı ile, Meruem'i nereye alıyor.

Şu ana karakter babası sevdasını bırak. Ging'de kopyalama var göründüğü kadarı ile, Meruem'i nereye alıyor.
Ne alaka? Bu şu an olasılığı olan bir şey. Netero bir zamanlar en iyiydi. Ama sonradan kendisininde kabul ettiği gibi gücü de düştü. Ondan daha güçlüleri de ortaya çıktı. Animede de geçiyordu zaten.

Ne alaka? Bu şu an olasılığı olan bir şey. Netero bir zamanlar en iyiydi. Ama sonradan kendisininde kabul ettiği gibi gücü de düştü. Ondan daha güçlüleri de ortaya çıktı. Animede de geçiyordu zaten.
Netero 10 yıl daha genç olsam veya ah eski gücümde olsam indirirdim diye bir şey demedi ki, kral bariz güçlüydü. Savaşmak bile istemedi, nen falan kullanmadı bile. Ging veya Pariston'un şimdi alabileceği bir seviye değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık