Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meruem vs Gon

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Kurapikanin gozlerinin dezavantaji var mi ? Veya fal bakan hayaletin ? Zengin bile olursun. Ancak allukadan , meruemin ölmesini istersen bunun karsiliginda bir kasabanin yok olmasina bile yol acabilir. Hatta belki felaket buyuk bile olabilir. Ben boyle hatirliyorum. Yakin zamanda incelerim. Ama nen turu ozele giriyor. Yani dilegin boyutuna gore felaketin boyutu artiyor. Boyle bir yetenegi oldugu icin tum insanliktan gizlemisler zaten. Yeminle alakasi yok.
Yanılmıyosam bu bir dilek dileyip o dileğin karşılığında herhangi bir felaketin yaşanması bir tek Killuada olmuyodu. Killuanın dilediği dilek karşılıksız diye biliyorum ve şey'in saçını okşaması yetiyor.

Yami

Yanılmıyosam bu bir dilek dileyip o dileğin karşılığında herhangi bir felaketin yaşanması bir tek Killuada olmuyodu. Killuanın dilediği dilek karşılıksız diye biliyorum ve şey'in saçını okşaması yetiyor.
Sanirim, bu kisimlari biraz unutmusum lakin yetenegi nen sinifinin ozel kategorisindedir. Arkadas yazmis nasil nen ogrenecek diye. Ozel bir yetenek bu. Kirmizi goz kabilesi goz acmayi ogrenmiyor sonucta. Veya hayalet kiz ne yaptigini bile bilmiyordu kendiliginden yaziyorum diyordu. Ayrica az once allukanin yetenegini yanlis aktardim. 3 dilek gerceklestirilirse bir felaket olmuyor.olay sonraki kisiye patliyor. Allukadan dilenen dilegin boyutuna gore , allukada diliyor. Eger gerceklestirilmezse dilegin boyutuna gore bir felaket oluyor. Riskli bir yetenek o yuzden saklaniyor zaten.

Sanirim, bu kisimlari biraz unutmusum lakin yetenegi nen sinifinin ozel kategorisindedir. Arkadas yazmis nasil nen ogrenecek diye. Ozel bir yetenek bu. Kirmizi goz kabilesi goz acmayi ogrenmiyor sonucta. Veya hayalet kiz ne yaptigini bile bilmiyordu kendiliginden yaziyorum diyordu. Ayrica az once allukanin yetenegini yanlis aktardim. 3 dilek gerceklestirilirse bir felaket olmuyor.olay sonraki kisiye patliyor. Allukadan dilenen dilegin boyutuna gore , allukada diliyor. Eger gerceklestirilmezse dilegin boyutuna gore bir felaket oluyor. Riskli bir yetenek o yuzden saklaniyor zaten.
Şimdi Kırmızı göz Kurt kabilesine has bir özellik tamam ama yanlış şey ile kıyaslıyosun. Deseydin ki Hayalet takımındaki Mumyanın vücudu delik tüm kabilesine has bir özellik onunla aynı tutsan anlarım fakat bu ikisi bir tutulacak bir şey değil. Falcı kızda nen ile yapıyor işini ona bakarak Allukanında gücünün Nen ile alakalı olduğunu söyleyebiliriz.
Farklı şeylerde çıkabilir Allukadan ama seride verilen bilgilere göre en güç ihtimal Nen'den yana.

Yami

Şimdi Kırmızı göz Kurt kabilesine has bir özellik tamam ama yanlış şey ile kıyaslıyosun. Deseydin ki Hayalet takımındaki Mumyanın vücudu delik tüm kabilesine has bir özellik onunla aynı tutsan anlarım fakat bu ikisi bir tutulacak bir şey değil. Falcı kızda nen ile yapıyor işini ona bakarak Allukanında gücünün Nen ile alakalı olduğunu söyleyebiliriz.
Farklı şeylerde çıkabilir Allukadan ama seride verilen bilgilere göre en güç ihtimal Nen'den yana.
Ben degil kendi databooku ayni tutuyor.
Tokushitsukei yetenekler olarak hepsi ayni siniflandirmada. Benim kisisel yorumum drgil bunlar. Kirmizi goz kabilesinin gozleri ortaya ciktiginda sahip oldugu yetenekler, hayalet kizin yetenegi. , pitounun yetenegi .. bunlar nen siniflandirmasinin unique adi altinda toplanmis yetenekleri. Allukanin trans halide ayni sekilde zaten sinirsiz bir gucu oldugu belli degil. Limiti olabilir. mesela hizmetxi kiz para istediginde yoktan yaratmadi olani onune dusurdu. Dilegin boyutu artarsa allukanin 3 dilegininde boyutu artar. Kisaca yemin ile alakali bir durum olmadigi gibi dogrudan ozel yetenek. Yeteneginin sacma veya cok uber olmasi benim sucum degil. Hunter xhunterda normal seyler bunlar.

5 Büyük Müsibet'i herkes unutmuş sanırım. Büyük ihtimal Alluka onlardan biri olan Ai.
Ayrıca Alluka'nın Meruem'i öldürebilmesi gerekir ama karşılığında da milyonlarca insan ölür.

5 Büyük Müsibet'i herkes unutmuş sanırım. Büyük ihtimal Alluka onlardan biri olan Ai.
Ayrıca Alluka'nın Meruem'i öldürebilmesi gerekir ama karşılığında da milyonlarca insan ölür.
Bu 5 Büyük musibeti biraz daha açarmısın ? Animeyi izledim de hatırlamıyor olabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık