Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meruem vs Gon

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    68

Yami

Madem olanaksız Alluka'yı nasıl açıklıyorsun o zaman ?
Nasıl yapıyor ve niye koşul öne sürüyor.Bu yemin olayı da koşullanmayla alakalı zaten.
Neteroyu geciyorum zaten. O netero iddiasi seriyi okumamakla esdeger. Allukayi aciklayacak olursam.
Seride farkli yetenekler var. Bunlarin yeminle alakasi yok. Bunlarin pek cok ornegini gorduk.
Tokushitsukei deniliyor.Unique tekniklerde diyebilirsin. Mesela orneklendireyim sana,
Kurapikanin gozleri bu siniflandirmadadir.
Neonun, hayaleti bu yetenek siniflandirmasindadir.
Neferpitounun , nen yetenegide bu siniflandirmadadir. Dr.blyte ve kukla yapmalari ... Birsuru kisi var. Tek tek saymiyayim. Ayni sekilde allukanin yetenegide bir trans hali ve ozel nen turudur. Yeminle felan alakasi yok. Falci kiz gibi bir hayalet formuna geciyor. Bunu yemine baglamak serinin bu siniflandirmasina hakaret degil midir ?

Neteroyu geciyorum zaten. O netero iddiasi seriyi okumamakla esdeger. Allukayi aciklayacak olursam.
Seride farkli yetenekler var. Bunlarin yeminle alakasi yok. Bunlarin pek cok ornegini gorduk.
Tokushitsukei deniliyor.Unique tekniklerde diyebilirsin. Mesela orneklendireyim sana,
Kurapikanin gozleri bu siniflandirmadadir.
Neonun, hayaleti bu yetenek siniflandirmasindadir.
Neferpitounun , nen yetenegide bu siniflandirmadadir. Dr.blyte ve kukla yapmalari ... Birsuru kisi var. Tek tek saymiyayim. Ayni sekilde allukanin yetenegide bir trans hali ve ozel nen turudur. Yeminle felan alakasi yok. Falci kiz gibi bir hayalet formuna geciyor. Bunu yemine baglamak serinin bu siniflandirmasina hakaret degil midir ?
Arkadaş galiba böyle büyük bir gücün dejavantajı yok mu ? yemin felan etmesi lazım normalde böyle bir güç elde etmesi içine getirmek istemiş. Bencede böyle büyük bir gücün dejavantajı ya da bir kötü yanı olmalı ki yeteneği sürekli çocuk oyuncağıymış gibi kullanamasın. Bu yeteneğinde dejavantajı '' şey '' Killua hariç diğer insanlar bir dilek istediği zaman artık dileğe göre değişiyor mu bilmiyorum fakat veremeyecekleri ya da vermekten korkacakları şeyleride isteyebilir ne isteyeceği belli olmuyor. Akciğerini kalbini beynini ya da böbreğini isteyebilir Kumar gibi birşey. Şart bu olsa gerek.

Kara Kıta ile ilgisi var bence Alluka'nın.
Nen yeteneği değil yeteneği.

O yaştaki bir çocuk nasıl yemin edecek ve nen eğitimi alacak ki zaten.

Yami

Arkadaş galiba böyle büyük bir gücün dejavantajı yok mu ? yemin felan etmesi lazım normalde böyle bir güç elde etmesi içine getirmek istemiş. Bencede böyle büyük bir gücün dejavantajı ya da bir kötü yanı olmalı ki yeteneği sürekli çocuk oyuncağıymış gibi kullanamasın. Bu yeteneğinde dejavantajı '' şey '' Killua hariç diğer insanlar bir dilek istediği zaman artık dileğe göre değişiyor mu bilmiyorum fakat veremeyecekleri ya da vermekten korkacakları şeyleride isteyebilir ne isteyeceği belli olmuyor. Akciğerini kalbini beynini ya da böbreğini isteyebilir Kumar gibi birşey. Şart bu olsa gerek.
Kurapikanin gozlerinin dezavantaji var mi ? Veya fal bakan hayaletin ? Zengin bile olursun. Ancak allukadan , meruemin ölmesini istersen bunun karsiliginda bir kasabanin yok olmasina bile yol acabilir. Hatta belki felaket buyuk bile olabilir. Ben boyle hatirliyorum. Yakin zamanda incelerim. Ama nen turu ozele giriyor. Yani dilegin boyutuna gore felaketin boyutu artiyor. Boyle bir yetenegi oldugu icin tum insanliktan gizlemisler zaten. Yeminle alakasi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık