Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Kid ve Law

Big Mom dövüşündeki durum

• Kullanılan toplam oy
    69
Konunun amacını anlamadım da kendi ''kid'' algını yaratmaya çalışmışsın gibi. Gerek yok bizde okuyoruz. 2 türlü de ister ''kesin olmayan yorumlar'' ister ''dövüş hakkında yanlış algılar'' koca bir ''SENCE''. Law'ın uyanış ve luffy nin yeni h.haki tekniği olmasa yonkoulara zarar veremiyorlar. Fuji ye okutsak o bile anlar bunu. Bu dövüş bitmedi aslında 1 arkadaş yazdı law ın yaptığı saldırı limana kadar gidebilir diye. Ya oradan BM kirişi kıracak elbafta bir kes daha işkence çekeceğiz yada OP de ki en saçma vs bitişi olacak. Ben kid-law eşit demek istiyorum diyor isen de de ama değiller yetenekleri ortada zaten...

Emeğe her daim saygı ama uğraşmışsın... :sapkali:

Emeğine sağlık güzel yazmışsın ama baya algı çalışması yapıyorsun Kid'in imajını kurtarmak için :D

Yanlış algı dediğin şeyler tamamen doğru bilgiler. Ayrıca Kid ve Law'ın uyanış saldırıları denk demişsin. Ya yapma gözünü seviyim o kadar sahneleri atıyorsun hala bunu nasıl diyebiliyorsun. Law'ın nihai saldırısı yetersiz kalmış demişsin bir de.:hhh: Saldırı konusunda yetersiz kalan tek isim Kid'dir. Dövüş içinde de Law'ın payı çok daha fazladır.

Zorlama algı yaratmaya çalışıyorsun ama çok sırıtıyor. Bu kadar yazıp algı yaratmaya çalışacağına tarafsız bir şekilde anket açsaydın. Bunlara yazmaya ihtiyacın olmasaydı mesela. :D

Son düzenleme:
Konunun amacını anlamadım da kendi ''kid'' algını yaratmaya çalışmışsın gibi. Gerek yok bizde okuyoruz. 2 türlü de ister ''kesin olmayan yorumlar'' ister ''dövüş hakkında yanlış algılar'' koca bir ''SENCE''. Law'ın uyanış ve luffy nin yeni h.haki tekniği olmasa yonkoulara zarar veremiyorlar. Fuji ye okutsak o bile anlar bunu. Bu dövüş bitmedi aslında 1 arkadaş yazdı law ın yaptığı saldırı limana kadar gidebilir diye. Ya oradan BM kirişi kıracak elbafta bir kes daha işkence çekeceğiz yada OP de ki en saçma vs bitişi olacak. Ben kid-law eşit demek istiyorum diyor isen de de ama değiller yetenekleri ortada zaten...

Yoğurt bakracını da verin eline arka kapıdan kirişi kırsın. :ehe: Bir daha çekilmez bu kadın.

Sil konuyu acil,2 tane Kid olsa BM kaybetmezdi hatta Kid + Zoro bile kaybederdi yüksek ihtimal.Law ın meyvesi olmasa ölmüştü Kid.

Şuan Luffy + Law, Prime Whitebeard ı alabilecek ya da en azından ölümün eşiğine getirecek seviyeye geldiler ama 3 tane Kid alır mı sanmam

Güçsüz biris değil tabii ki ama ne Law eder ne Luffy

Emeğine sağlık güzel yazmışsın ama baya algı çalışması yapıyorsun Kid'in imajını kurtarmak için :D

Yanlış algı dediğin şeyler tamamen doğru bilgiler. Ayrıca Kid ve Law'ın uyanış saldırıları denk demişsin. Ya yapma gözünü seviyim o kadar sahneleri atıyorsun hala bunu nasıl diyebiliyorsun. Law'ın nihai saldırısı yetersiz kalmış demişsin bir de.:hhh: Saldırı konusunda yetersiz kalan tek isim Kid'dir. Dövüş içinde de Law'ın payı çok daha fazladır.

Zorlama algı yaratmaya çalışıyorsun ama çok sırıtıyor. Bu kadar yazıp algı yaratmaya çalışacağına tarafsız bir şekilde anket açsaydın. Bunlara yazmaya ihtiyacın olmasaydı mesela. :D
Yahu dövüş hakkında ne zaman algı yapmışım tam tersi diğer taraf algı yapıyor.. koca bir sence diyorsunuz dövüş hakkında yanlış algılar kısmına... Peki nasıl öyle açıklayın konuşalım.

Sesshemaru bak sadece 4 madde bar yanlış algı konusunda;

1 Kid ve Law ilk uyanış kullandığında ikisinin de saldırısı etki ediyor ve Big Mom ikisinin de gücünü kabul ediyor.

Yahu bu madde de bir tane taraflı yorum bulamazsın. İkisi uyanışını kullandıktan sonra, Big Mom ikisinin de gücünü kabul ediyor ve ömründen yiyor. Siz Veletler canımı alma konusunda ciddisiniz diyor.

2 Law tekrar uyanış kullandığında Big Mom'un kolunu kuruyor, kemiklerine zarar verip ömründen kullanmasına neden oluyor.

3 Kid, boğa saldırısında uyanış kullanmıyor, Big Mom'ın kemiklerine zarar veren Law'ın tekniği Kid'in boğası değil.

Bak burada da yanlış yazılan, çok basit iki bilgi vermişim yine hani "sence"lik bir yorum yok.

4 Kid'in ve Law'ın son saldırısı benzer etkiye sahip burada x saldırısı y saldırısından daha güçlü demek fanlık yapmak olur.

Kusura bakmayında son maddede de hiç bencelik bir yorum yok. Kid ve Law'ın son atakları aynı şekilde Kadını bağırttı ve ağzından burnundan kan aldı. Çizim etki olarak bir fark yok. İşlevsel olarak bile benzer birisi yeri delip yok yaptı diğeri ittirerek deliğe attı yine ortak bir çalışma mevcut.

Size Law'ın tekniklerinin çizimi ve içten vurması nedeniyle saldırıları daha etkili geliyor olup, okuyucuya gücü daha iyi geçiyor olabilir ama mangaka ne Kid ilk uyanış kullandığında daha etkisiz gösterdi ne de son saldırı da daha daha etkisiz gösterdi.

Art, Law'ın nihai saldırısı demedim sadece ikisinin de nihai saldırısı bir imparatoru yenmek için yetersiz kaldı. Bana Big Mom'ın sapa sağlam Kid'e dönüp ben Big Mom'un şovu üzerine, nasıl sadece dokunmak kalmıştı onu bile yapamadı gibi bir şey diyebiliyorsun anlamak güç

Kid daha az iş yapmadı.Ama bitirici olan taraf Law olarak gözüküyor tabii.Yine de manyetik topla son işi yapan Kid oldu mangaka ezdirmedi yani.Bence Law etkin gözüksün diye biraz abarttı Kid kral haki kullanmaya başlarsa durum tersine dönecektir.

Bir de algıcı tayfa demişsin de rahat iki tane algı çalışmanı gördüm orada. Aramadan hem de.
Kid'in Mama karşısındaki handikapından bahsetmişsin, Law'un thunder baguasını atlamışın.
Kid'in saldırıları Mama'yı etkiliyor ama Law hakilerinden dolayı yonkouları ışınlayamıyor demişsin de Law'un saldırıları da yonkouları etkiliyor. Adam uyandırmasız Kaido'dan kan aldı, gözlerini kaydırdı. Yine uyandırmasız Mama'nın canını yaktı. Nasıl bir acıysa Prometheus direk saldırıya geçti öfkeyle.
Ah ah.. Çatı dövüşüne, ondan sonra gemi yarışına girdikleri sahneleri atladım amacım x ve y karakterini daha iyi göstermeye çalışmak değildi. Ben sadece yapılan haksızlığı dile getiriyorum. Law, Bagua yedi koymamışsın demişsin de çatıyla alaklı hiç sahne yok.. Rosi ve Dofları da ekleyemedim konuyu bitirdiğimde uykum geldi bakın daha yeni cevap yazıyorum bizde insanız :)

Law'ın saldırıları etkisiz demedim yine bak yanlış anlaman yüzünden beni de kötü gösteriyorsun. Ben benzer teknikler olarak Law'ın ışınlanması iptal oluyorken, Kid'in yarattığı S, N'li manyetik uçlara İmparator bile karşı koyamıyor dedim. Burada Kid'in tekniğini nötrleyecek bir haki gücü olmuyor demek istedim aslında.

Law'ın saldırıları zaten etkiliyor bunu kim inkar edebilir ki... Her neyse anladın sen, ne fikirde olursan ol baştan sona okduğun için teşekkür ederim umarım keyif almışsındır :)

Arkadaş taaa takım adalara kadar niye geri döndün, Bigmom dövüşünden başlatsaydın ya :hıh:

Kid de Law da yeterli gelmedi bomba patladı sonuçta o yüzden çok da şee etmemek lazım :ehe:

Law'ın teknikleri bence One Piece evreninin en iyisi. Bu konuda rakipsiz çünkü sayısız ihtimal veriyor gücü. Ayrıca Law'ı çok iyi tanıyoruz tayfadan birisi gibi bütün geçmişide biliniyor.
Kid ise henüz yeni işlenmeye başlayan ve yanlış bir yolla tanıtılan bir karakter. Tayfasındaki bağlar bizimkilerle aynı denecek kadar benzer. Kid-Killer olayı Luffy-Zoro kadar güçlü bir bağ oluşturuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık