Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Kid ve Law

Big Mom dövüşündeki durum

• Kullanılan toplam oy
    70
Bir adama ben gelip dünyanın en güçlü yumruğunu atsam ve adam o kadar hasarla ayağa kalksa. Sonra sen benim yumruğuma eş değer olmayan bir normal yumruk atsan sen de hasar verirsin o kişiye o tipe sokarsın. Kid'in hesap bu işte. :D

Boğa'nın uyanış saldırısı olmadığını biliyorum. Benim 1038. saldırıyı örnek göstermem ikisinin uyanış güçlerini birbirine denk olmadığını ima etmem. Law'ın uyanış saldırıları kat be kat daha güçlü bu net yani. Ayrıca saldırıyı savuşturmak başka aciz bir durumda kalmak başka. Bm'nin Law'ın saldırılarına karşı konuşması ve hal hareketleri çok farklı. Kadın Law'ı kucağına geldiğinde aklı gidiyor korkudan. Oda bize bunu net gösteriyor. Law'ın saldırı gücü çok daha fazla Kid'den. Bu göz ardı edilecek bir şey değil. Kid Tank görevi görüyor dövüş esnasında sadece. Law ise hasar veren kişi.
Mangadan sayfa attım tartışma bir yere bağlanmayacak salalım.. Law'ın saldırıları hem kan alıyor hem de kemik kırma gücüne sahip içten vuruyor aradaki farkı yaratan bu :s

Bu tehlike seviyesini gösterir gücü değil yav adam İmparator derisine içten saldırısı olmadığı halde hasar veriyor az takdir et la. Zorlama yorum yapıyon valla bu vurdu üzerine vurursan daha çok etki eder falan.. bırak yav bu işleri..
Hasar vermiyor demiyorum ki. Veriyor ama etkisi Law'a göre daha az işte. Tehlike seviyesi ne alaka ayrıca ya. Adamın meyve özelliği bu. Genel olarak böyle değerlendireceğim tabi.

Valla problem siz Kid'in tank görevi gördüğünü kabullenemiyor olmanız. Law büyük hasarı çıkaran kişiydi. Bu yüzden Law'ın açık araması daha normal. Totale bakınca da Law'ın yaptığı iş daha fazla olması normal.

Toplamda iki seçenekli bir anket olması gerekirken Kid in oyları bölünmüş.42 ye 58 law önde .Aradaki fark forumda çoğunlukta olan law fanlari.. ideal bir ortamda Kid alırmış anketi

Mama'yı Kid ve Law alt etti diyen de var mı?

Mama durdu, adamlar vurdu! Ona rağmen kadını bitirmeyi başaramadılar. Bombanın da işe yaramayacağı çok açık. Doğrusu ortada tek taraflı bir savaş vardı, Mama nasıl bi psikolojideyse karşılık bile vermedi. E nasıl oldu da iki genç ölümün eşiğine geldi, neden? Mama vurduğu içinmi, hayır! Uyanış çok fazla enerji harcadığı için limitlerine ulaştılar.

Açık ara Op tarihinde gördüğüm en vasat savaştı. Bu yüzden yok o ondan iyi performans sergiledi, diğeri daha iyi savaştı geçin bunları. Ortada savaşmayan bir Mama var, tek gerçek bu.

Toplamda iki seçenekli bir anket olması gerekirken Kid in oyları bölünmüş.42 ye 58 law önde .Aradaki fark forumda çoğunlukta olan law fanlari.. ideal bir ortamda Kid alırmış anketi
2 seçenekli olsaydı Kid'in emeği var diyenlerin çoğu Law'a verirdi :d

En ideal anket şekli bu. Ona rağmen Kid'e çıkan oy 4. Dediğin gibi bir anket olsaydı çok daha farklı olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık