Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido'yu Kim Yenebilir?

Aşağıdakilerden hangisi/hangileri Kaido'yu yenebilir?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 191 87.6%
  • Whitebeard

Kullanılan: 172 78.9%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 121 55.5%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 86 39.4%
  • Charlotte Linlin

Kullanılan: 53 24.3%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 63 28.9%
  • Shanks

Kullanılan: 97 44.5%
  • Akainu

Kullanılan: 22 10.1%
  • Mihawk

Kullanılan: 11 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    218
Nasıl 1 vs all göremedin anlamadım.

Bu adam TEK BAŞİNA denizcilere ve Yonkoya kafa tuttu diyor. Basbayağı adam tek başına basmış her yeri. Shanks gibi konuşmaya gitmemiş. Kimi görse kafa göz dalmıştır. Savaşta yeri geliyor Kizaru Onigumudan destek alıyor Marcoyu bağlamak için. Bence Yonko veya Amiral farketmez 1 vs 1 dövüş olmamış, en büyük kodamanlar bile yardım almıştır. :)
Hocam görmeden ordaki çoğul takısıyla hareket edemeyiz.Ona bakılırsa luffy de denizcilere meydan okudu ,yonkoularada.
luffy= enies lobby,mf.
luffy=wb,big mom .
kaidou yakında meydan okuyacak.

Hocam görmeden ordaki çoğul takısıyla hareket edemeyiz.Ona bakılırsa luffy de denizcilere meydan okudu ,yonkoularada.
luffy= enies lobby,mf.
luffy=wb,big mom .
kaidou yakında meydan okuyacak.
Ordaki kafa tutmak, meydan okumak anlamında değil. Adam marineyi yonkoyu basmış ve 7 kez yenilmiş 18 kez yakalanmış. Neden anlaşilmıyor anlamadım. Shiki gibi düşünün, adam tek başına MFyi basıyor yüzlerce marineyi ayagının altına alıyor en son Sengoku ve Garpla kapışıp yeniliyor.
Kaido da böyle yenilmiş yakalanmış işte.

Ordaki kafa tutmak, meydan okumak anlamında değil. Adam marineyi yonkoyu basmış ve 7 kez yenilmiş 18 kez yakalanmış. Neden anlaşilmıyor anlamadım. Shiki gibi düşünün, adam tek başına MFyi basıyor yüzlerce marineyi ayagının altına alıyor en son Sengoku ve Garpla kapışıp yeniliyor.

Savcım dereyi görmeden paçaları sıvayanı duyduk ama dereyi görmeden tamamen soyunan bi sen varsın heralde :hhh:

Kaido dediğin şekilde elbette yenilmiş olabilir ama, teke tek dövüşlerde yenilmiş de olabilir. Hatta yakalanma ve yenilmeyi ayrı ayrı söylediği için yakalanmalarının(Çoğunun) birden fazla düşmana karşı yenilgilerinin ise tek düşmana karşı olduğunu söylemek daha mantıklı bence :bilmem:

Marine basması yendiği anlamına gelmiyor,shiki de rogerin ölüm haberini alınca çıldırdı gitti marinayı bastı noldu dayağını yedi oturdu benim demek istediğim bu marifet değil,luffy o kadar küçük gücüyle (kaido ve shiki kıyasla) mf yi basıyor.ID da ivenkov ne diyor luffy ye , beyaz sakal adamını satacak adam değil illa bir şeyler yapar durmaz yani.Luffy diyor ben gidecem ,o ne diyor shicbukailer,amiraller,yonkou süper güçler sen bir şey yapamazsın çıldırdın mı.Ona bakılırsa luffy nin yaptı daha büyük bir şey.

Linlin, Shanks, Wb , Roger. Hele Wb fena vurmuştur Kaido'ya. En son Kaido nasıl öldün la sen diye yakınıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık