Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Güç Dengesi

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Şimdi baştan sona eksiksiz okudum. Bu kadar emek verip yazmışsın. İşsizliğine ortak olup okuyalım dedim. :/
Ancak sen neyi açıklamaya çalıştın ki ? :/ O kadar sıkıldım ki okurken, yani bu yazıdan hiç bir şey öğrenemedim.
Hani bu yazıyı sadece Zoro fanboylarına hitaben yazmış olman gerekiyor :/ Ki bu kesim bir azınlık :/
Sırf onlar için bu kadar yazmana gerek yoktu. Bölüm analizi yapsan veya karakter tanıtsan daha keyif alarak okurdum.
Benim açımdan boş yazı olmuş ellerine sağlık. Belki Zoro fanlarına öğretici nitelikte olabilir.
Eğer maksat Zoro fanlarına bişi öğretmeye çalışmaksa yazıyı çöpe atalım, öğrenemezler çünkü.
Sanmıyorum ki Mehmet bu amaçla yazmış olsun.

Roronoa Zoro

Emeğine sağlık.
Bende şöyle kendi nacizane fikrimi bırakıp gideyim.
http://darkspeed54.blogspot.com.tr/2015/03/one-piece-guc-seviyeleri.html
Katılmadığım yerler var ama sonuna gelince "ne yazacaktım" diye kaldım dedim sağlık olsun. Asıl şikayetini anladım ama yine de bazı vs sonucuna yazdıklarına katılmıyorum diye de dip not düşeyim.
Bir güç dengesi var olduğunu savunmak için yazmadım, aslında baya baya yok. Bunun tartışılmasının saçmalığına dem vurdum. O kadar.
Ellerine sağlık hacı. Çok güzel bir yazı olmuş ve söz verdiğim gibi en az 5 kez okuyacağım. :ehe:

Yorumumu bir kez daha okuduktan sonra yazacağım. Şimdilik bir iki ufak yer dışında çoğu yerine katıldığımı söyleyeyim.
Anladığın sürece fark etmez. Teşekkür ederim.
Bastan sona okuyunca iki yıldan sonra sanji baya ezilmis zoro yada baya kiyak gecmis oda :) bir zoro fani olarak bunu itiraf ediyorum.
Pek rakip çıkmadığı konusuna katılıyorum.
O yüzden bi atak bekliyoruz reisden.

@Roronoa Zoro Eline emeğine sağlık, güzel yazmışsın. Genel olarak yazdıklarına katılıyorum.
Teşekkür ederim.
Shanks konusuna kaynak göster
Yok kaynak. Kendimi savunmak için uydurdum.
Hepsini okudum bütün karakterleri ele almışsın bu güzel yazı için seni tebrik ediyorum
Teşekkür ederim.
Şimdi baştan sona eksiksiz okudum. Bu kadar emek verip yazmışsın. İşsizliğine ortak olup okuyalım dedim. :/
Ancak sen neyi açıklamaya çalıştın ki ? :/ O kadar sıkıldım ki okurken, yani bu yazıdan hiç bir şey öğrenemedim.
Hani bu yazıyı sadece Zoro fanboylarına hitaben yazmış olman gerekiyor :/ Ki bu kesim bir azınlık :/
Sırf onlar için bu kadar yazmana gerek yoktu. Bölüm analizi yapsan veya karakter tanıtsan daha keyif alarak okurdum.
Benim açımdan boş yazı olmuş ellerine sağlık. Belki Zoro fanlarına öğretici nitelikte olabilir.
Zoro fanlarını dikkate alarak yazmadım. Bir kaç değindiğim nokta var bu konuda, Rob lucci ve ryuma olayında olduğu gibi ama hedefim onlar değildi. Senin yanlış anlaman bana garip gelmiyor o yüzden tartışma moduna giremeyeceğim.
Zoro Lucci'yi yener :artiz:
Peki.
Eğer maksat Zoro fanlarına bişi öğretmeye çalışmaksa yazıyı çöpe atalım, öğrenemezler çünkü.
Sanmıyorum ki Mehmet bu amaçla yazmış olsun.
Amacım asla o değildi, kendi üzerilerine düşen mantığı kaparlarsa ne mutlu bana.

Enies Lobby bölümü bana saçma geldi.Zoro Usopp'a kelepçeli halde Kaku ve Jyabura'ya karşı gayet iyiydi.Zaten Kaku dövüşündede ciddi bir yara bile almadı.Zoro orada Kaku ve Jyabura'yı ikisinide üstü üste koyup yenebilecek seviyedeydi.

Roronoa Zoro

öyle bir gerçek olmaz. atıp tutma diyoruz ona
Ben demiyorum.
Enies Lobby bölümü bana saçma geldi.Zoro Usopp'a kelepçeli halde Kaku ve Jyabura'ya karşı gayet iyiydi.Zaten Kaku dövüşündede ciddi bir yara bile almadı.Zoro orada Kaku ve Jyabura'yı ikisinide üstü üste koyup yenebilecek seviyedeydi.
Baki Aç tekrar bak, Orada Jyabura ve Kaku kendi anahtarlarını verip serbest bırakmak istiyorlardı. İkisi de ayrı ayrı dövüşmek istiyordu. Zoro Kaku'yu yendiğine şükretsin.

malesef bireyler genelden sonra gelir. Sen değil, biz!
Yalan yanlış bilgilerle dolu yazıp, "ben uydurdum" deyip konu açılmaz. Bu yazdıklarını zaten herkes biliyor. Biz de izliyoruz.
Konum olsun, uzun olsun, teşekkür gelsin... Elle tutulur bir şey yok.
Azıcık okudum ve "Shanks'ın kolunu editörler istedi diye kesti Oda" diye bir cümle ile karşılaşınca yazının kalitesi düştü. Kaynak sordum, uydurduğunu öğrendim. E bu cümle senin ana konun, onu uydurduysan... Neden yazdın bu boş yazıyı?

malesef bireyler genelden sonra gelir. Sen değil, biz!
Yalan yanlış bilgilerle dolu yazıp, "ben uydurdum" deyip konu açılmaz. Bu yazdıklarını zaten herkes biliyor. Biz de izliyoruz.
Azıcık okudum ve "Shanks'ın kolunu editörler istedi diye kesti Oda" diye bir cümle ile karşılaşınca yazının kalitesi düştü. Kaynak sordum, uydurduğunu öğrendim. E bu cümle senin ana konun, onu uydurduysan... Neden yazdın bu boş yazıyı?
Wtf yi yanlış anlamışsın sen :/ Seni ciddiye almamış. Yazdığı cümlenin Forumda konusu var.
Sbsde açıklıyordu sanırım. Birazdan birileri atar :/ Adam açıklama ihtiyacı duymamış sana.
Bilmeyen yok bu bilgiyi. Muhtemelen şuan gülüyordur :W

Röportajdan.
"Oda aslında Shanks'ın kolunu kaybetmek istemiyordu. Ama sonra, editör hikayenin yeterince ilgi çekici olmadığını söyleyince, Oda Shanks'ın kolunu kesmeye karar verdi."ONE PIECE Grand Countdown 2 (2010)

Bu yazdıklarını zaten herkes biliyor. Biz de izliyoruz.
Buraya katılıyorum. Bildiğimiz, gördüğümüz şeyleri kendi üslübuyşa yazıya dökmüş yalnızca. Konuda anlatmaya çalıştığı şeyi zaten çoğu kişi biliyor, güç dengesi diye bir şey yok seride. Asıl can sıkıcı kısım bunu idrak edemeyeceğini düşündüğü kişilere hafif hakaretlerde bulunması, e bu konunun amacı ne o zaman? Ney kanıtlanamaya çalışıldı bu konuda? Ya da hangi kesme anlatılmak için açıldı bu konu? :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık