Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Güç Dengesi

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Roronoa Zoro

malesef bireyler genelden sonra gelir. Sen değil, biz!
Yalan yanlış bilgilerle dolu yazıp, "ben uydurdum" deyip konu açılmaz. Bu yazdıklarını zaten herkes biliyor. Biz de izliyoruz.
Konum olsun, uzun olsun, teşekkür gelsin... Elle tutulur bir şey yok.
Azıcık okudum ve "Shanks'ın kolunu editörler istedi diye kesti Oda" diye bir cümle ile karşılaşınca yazının kalitesi düştü. Kaynak sordum, uydurduğunu öğrendim. E bu cümle senin ana konun, onu uydurduysan... Neden yazdın bu boş yazıyı?
Teşekkür olmadan yaşayamıyorum. Bir kaç aylık topladım bana yeter.

Wtf yi yanlış anlamışsın sen :/ Seni ciddiye almamış. Yazdığı cümlenin Forumda konusu var.
Sbsde açıklıyordu sanırım. Birazdan birileri atar :/ Adam açıklama ihtiyacı duymamış sana.
Bilmeyen yok bu bilgiyi. Muhtemelen şuan gülüyordur :W

Röportajdan.
"Oda aslında Shanks'ın kolunu kaybetmek istemiyordu. Ama sonra, editör hikayenin yeterince ilgi çekici olmadığını söyleyince, Oda Shanks'ın kolunu kesmeye karar verdi."ONE PIECE Grand Countdown 2 (2010)
Biraz daha bekleyecektim ama atmışsın. Neyse.
Buraya katılıyorum. Bildiğimiz, gördüğümüz şeyleri kendi üslübuyşa yazıya dökmüş yalnızca. Konuda anlatmaya çalıştığı şeyi zaten çoğu kişi biliyor, güç dengesi diye bir şey yok seride. Asıl can sıkıcı kısım bunu idrak edemeyeceğini düşündüğü kişilere hafif hakaretlerde bulunması, e bu konunun amacı ne o zaman? Ney kanıtlanamaya çalışıldı bu konuda? Ya da hangi kesme anlatılmak için açıldı bu konu? :S
Canımın istediğini yaptım. Sende öyle yap. Bana küfür ettiğin konuların olsun. Ben yazdım, beğenenler teşekkür etti, benim ömrüm biraz daha uzadı. Teşekkür olmadan hayatta kalamıyorum.

Keşke insanlar forumun ne olduğunu bilse..

Ayrıca keşke birazcık İngilizce veya keşke mümkün olsa da biraz da Japonca bilse..

Oda, Shanks, kol üçlüsünü daha fazla tartışmaya gerek yok. Kötü Türkçe çeviride bile aslında cevap var. Neyse, herkes istediğini anlamakta özgür sanırım. "Aslında biliyoruz, sen bilmiyorsun, dur biraz daha oltaya gelsin" SANARAK forum kirletme ayrı bir ego tatmin yöntemi olmuş. Teşekkür toplama çabasını belirttim zaten.

Kim gülüyor acaba...

Gereksiz bir konu. Keşke birileri okusa konuları açmadan.. Herkes konu açıp sonra eleştiriler üzerinden tartışmaya başlarsa bazı şeylerin cılkı çıkar.

Yine, konu çok gereksiz. Bilmediğimiz bir şey yok!

Ayrıca keşke birazcık İngilizce veya keşke mümkün olsa da biraz da Japonca bilse..

Oda, Shanks, kol üçlüsünü daha fazla tartışmaya gerek yok. Kötü Türkçe çeviride bile aslında cevap var. Neyse, herkes istediğini anlamakta özgür sanırım. "Aslında biliyoruz, sen bilmiyorsun, dur biraz daha oltaya gelsin" SANARAK forum kirletme ayrı bir ego tatmin yöntemi olmuş. Teşekkür toplama çabasını belirttim zaten.

Kim gülüyor acaba...

Gereksiz bir konu. Keşke birileri okusa konuları açmadan.. Herkes konu açıp sonra eleştiriler üzerinden tartışmaya başlarsa bazı şeylerin cılkı çıkar.

Kaynak istedin. Kaynak attım :/ Duyguların incindi işte kabul et bitsin tartışma :(

Yazdığın şeyi ben de okuyalı baya oluyor... Kimin duygusu incinmiş?
Konunun özünü anlamıyor olmanız üzücü..

Roronoa Zoro

Kim gülüyor acaba...

Senin tavrın üzerinden tavrımı belirledim ki, bu konuda sana yazdığım her mesaj, bu tavır üzerindendir. Konunun adını değiştirip One Piece özetim yaparsam mutlu olur musun? Dil bilmek zorunda değilim. Bilsem bile belirtme ihtiyacı hissetmiyorum. Hava atarak değil, teşekkür ile tatmin oluyorum nihayetinde ben.

Başlık değil, içerik önemli. Eksik bilgi ile bilindik konuları yorumlamanın manası nedir? Ben bunu sorguluyorum. Teşekkürü kabul ettiğin gibi, eleştiriyi de kabul etmek gerekir. Bu konu benim nazarımda tamamiyle gereksiz.

Yazdığın şeyi ben de okuyalı baya oluyor... Kimin duygusu incinmiş?
Konunun özünü anlamıyor olmanız üzücü..
Kendi doğru bildiğin şeylerin kaynağını istemen hastalıklı bir davranış değil mi ? :/
Kabul et işte :/ Bilmiyordun ve ölümüne kendi doğruna inandın. Sonuçta haksız olduğunu anladın ve üzüldün :(

Roronoa Zoro

Başlık değil, içerik önemli. Eksik bilgi ile bilindik konuları yorumlamanın manası nedir? Ben bunu sorguluyorum. Teşekkürü kabul ettiğin gibi, eleştiriyi de kabul etmek gerekir. Bu konu benim nazarımda tamamiyle gereksiz.
Hiç bir şey kabul etmek zorunda değilim. Keşke insanlar forumun ne olduğunu bilse dedin. İstediğim şeyi yapabilirim. Çünkü sonuç itibari ile hepsi sanal. Teşekkürleri alıp eleştirileri sana bırakıyorum.

Birinin hislerini yüzüne görmeden anlama yeteneği. Hangi meyve bu? :)
Sanırım vermek istediğim mesajı iletmekte daha dikkatli kelimeler seçmeliydim.

Hiç bir şey kabul etmek zorunda değilim. Keşke insanlar forumun ne olduğunu bilse dedin. İstediğim şeyi yapabilirim. Çünkü sonuç itibari ile hepsi sanal. Teşekkürleri alıp eleştirileri sana bırakıyorum.
İstediğin şeyi yapabilirsin. Teşekkürler de... Bana bırakacağın eleştiriler de..
Konudan sapmayın. Hele konuyu açan kişi olarak, konunun dağılmasını engellemen gerekir. Ama bir dakika, istediğin şeyi yapabilirsin.
Boş! Kocaman bir boş!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık