Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.hakisinin olmaması ciddi eksiklik. (Dof seviyesinde bekliyorum dediğin için) O kadar güçlü çıkmaz kanaatindeyim ama bekleyip görelim tabi.

İyi ya işte, bırak da herkes Croco güçsüz desin. Oda efendinin kulağına gider belki. :D
O da biliyor zaten Luffy'nin kaç düşmanı oldu da zayıf denildi? Foruma sorsan en çok Crocodile için denilmiştir serinin başlarında işlendi diye.
Bu yanıtın beni tatmin etti ama ben artık düsman olarak karsılacaklarını sanmam luffyden sopa yiyen yanında saf tutuyor:)
Luffy'nin yanında saf tutmuyor ama ona yine yardımı dokunur görürsek. Adam MF'ye gelme amacı WB idi sonra ise bu aniden değişti birden Hükümete karşı taraf almaya başladı. Ace'i kurtardığında eğer kurtarmasaydı WB tamamen farklı bir pozisyonda kalacaktı orada bile Ace'i kurtardığında Sengoku ''Beyazsakala olan kin'in düşünüldüğünde ona yardım etmesi gerekecek en son insan sensin'' diyor. O ise ''O yaşlı bunağın başını her zaman alabilirim ama bundan önce sizin zaferi tatmanıza izin vermeyeceğim'' diyor. Yani adam canı ne isterse onu yapıyor. Luffy'i Mihawk'ın elinden aldığında da aynıydı Daz'a emir veriyor Luffy için Daz ise Luffy'nni önüne atladığında Slahs'ı bloklamak için ''Şefin emri şuan düşmanımız denizciler'' diyor. Jinbe Luffy'i koruyacağım koruyacağım diye bağırırken Croc gelip ''Birini korumak istiyorsan korursun onun istediği şeye daha fazla yaklaşmasına izin verme'' diyor. Yani adam ne isterse onu yapıyor. Bu tip karakterler kimseden emir almaz adam ortaklık konusunda bile ters bir adam.
Karakter Crocodile için öyle söylemiş olabilirim evet Alabasta'dan güçlü gelir.Ama ben senden bahsediyordum politika konusunda tartışmalarda Osmanlı gibi ayakta kalıyorsun görünüyor. :D
Ben her zaman ayakta kalırım Osmanlı örneği iyi olmuş ama onun son zamanları gibi değilde zirve zamanları gibiyim. :a:

Croco'nun seri sonunda bile 3. komutandan fazla etmemesi lazım.Adam gsiz Luffy'e yenildi.Yenildiğinde yaşını başını almış,nw görmüş bir adamdı.Bu saatten sonra mantıken çok gelişmemesi lazım.Gidipte köy

Oda bir hata yaptı ve nw görmüş birinin o kadar güçsüz olmaması gerektiğini fark etti.Burası tamam zaten mf de muhattap ettiği kişilerle bunu anladık.Ama gidipte bu hatamı düzelticem diye Croco'yu sağ kol seviyesinde falan gösterirse bildiğin özrü kabahatinden büyük olmak,kaş yapayım derken göz çıkarmak gibi bir şey olucak.O yüzden bence en baştan yaptığı hatanın arkasında dursun da uçuk(sağ kol,2. komutan ve üstü) bir seviyede çıkarmasın Croco'yu.

Bunu da Croco haterı olduğumdan değil cidden fazla mantıksız olucağını düşündüğümden söylüyorum.

Tırstığını nasıl anladın? WB'nin depremini eli cebinde bir şekilde ayağı ile durduran bir kişi Shanks'tan korkmaz.

Ter diyorsan adam mezardan çıkmış, terlemesi normal. O bölümde Garp, Teach dahil neredeyse herkes aşırı terlemiş Shanks gelmeden de.
Şu ayakla deprem durdurulan sayfayı atabilir misin bi incelemek isterim.

Croco'nun seri sonunda bile 3. komutandan fazla etmemesi lazım.Adam gsiz Luffy'e yenildi.Yenildiğinde yaşını başını almış,nw görmüş bir adamdı.Bu saatten sonra mantıken çok gelişmemesi lazım.

Oda bir hata yaptı ve nw görmüş birinin o kadar güçsüz olmaması gerektiğini fark etti.Burası tamam zaten mf de muhattap ettiği kişilerle bunu anladık.Ama gidipte bu hatamı düzelticem diye Croco'yu sağ kol seviyesinde falan gösterirse bildiğin özrü kabahatinden büyük olmak,kaş yapayım derken göz çıkarmak gibi bir şey olucak.O yüzden bence en baştan yaptığı hatanın arkasında dursun da uçuk(sağ kol,2. komutan ve üstü) bir seviyede çıkarmasın Croco'yu.

Bunu da Croco haterı olduğumdan değil cidden fazla mantıksız olucağını düşündüğümden söylüyorum.
Croco için 3. komutan çok güzel bir seviye. Cuk oturuyor üstüne. Hatta duruma göre 2. komutan da olabilir belki ama onun için 2. komutanları bir görelim önce. Smoothie bizimkiler adadan kaçsın diye baya baya bir pasif/vasıfsız bırakıldı. Bu arc Queen'in çizeceği profile göre yorumlarız tekrar..

Croco için 3. komutan çok güzel bir seviye. Cuk oturuyor üstüne. Hatta duruma göre 2. komutan da olabilir belki ama onun için 2. komutanları bir görelim önce. Smoothie bizimkiler adadan kaçsın diye baya baya bir pasif/vasıfsız bırakıldı. Bu arc Queen'in çizeceği profile göre yorumlarız tekrar..
Fandaş bana göre 3. komutan bile etmemesi lazım ama mf de yapılan hypelamalar boşa değildi tabii.Daha güçlü bir şekilde döneceği kesinde şahsen durumu en fazla 3. komutana kadar kabul edebilirim.:/ Fazlası cidden zorlama geliyor.Aslında 3 bile fazlada bakma.

Fandaş bana göre 3. komutan bile etmemesi lazım ama mf de yapılan hypelamalar boşa değildi tabii.Daha güçlü bir şekilde döneceği kesinde şahsen durumu en fazla 3. komutana kadar kabul edebilirim.:/ Fazlası cidden zorlama geliyor.Aslında 3 bile fazlada bakma.
Karakter ve karizma olarak sağ kol bile eder Reyiz :a:

Güç olarak ise nanay.Komutan ayarı çıkması bile süpriz olur benim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık