Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moria kaido’nun gölgesini kesse öldürebilir mi sizce? Kaidoyu öldürebilecek tek kişi moria belki de. Hapisteki adam o olabilir mi? Dof kaido’ya hediye etmiş olabilir.

Kaido’nun böyle yenileceğini sanmıyorum tabi ama lafı geçer belki. Moria planlar ama başaramaz.

Moria kaido’nun gölgesini kesse öldürebilir mi sizce? Kaidoyu öldürebilecek tek kişi moria belki de. Hapisteki adam o olabilir mi? Dof kaido’ya hediye etmiş olabilir.

Kaido’nun böyle yenileceğini sanmıyorum tabi ama lafı geçer belki. Moria planlar ama başaramaz.
Moriah'ın öyle kılçıkla adam öldüreceğini, sessiz hapishanede zehire bağışıklı duracağını hiç sanmıyorum.

Moriah'ın öyle kılçıkla adam öldüreceğini, sessiz hapishanede zehire bağışıklı duracağını hiç sanmıyorum.
Adamın altın çağını bilmiyoruz. Son gördüğümüzde adasında göbek yapmıştı. Shicibukailikten kovulacak kadar düşmüştü. Hapiste belki göbeği gitmiştir en azından.

Bence de hapisteki başkasıdır. Ama bi şekilde arc’a dahil olur belki. Grand lineda rezil olmuştu. Kolay kolay kurtarılacak bi durum değil. Baya karizma giriş yapması lazım belki kılçık falan o yüzdendir.
Moriah’ın dof’tan kaçışı da boşuna değildir bence. Kaido arc’ında kullanılmayacak olsa niye yapsın ki mangaka bunu? Öldürseydi adamı zaten seveni yok.

Adamın altın çağını bilmiyoruz. Son gördüğümüzde adasında göbek yapmıştı. Shicibukailikten kovulacak kadar düşmüştü. Hapiste belki göbeği gitmiştir en azından.

Bence de hapisteki başkasıdır. Ama bi şekilde arc’a dahil olur belki. Grand lineda rezil olmuştu. Kolay kolay kurtarılacak bi durum değil. Baya karizma giriş yapması lazım belki kılçık falan o yüzdendir.
Moriah’ın dof’tan kaçışı da boşuna değildir bence. Kaido arc’ında kullanılmayacak olsa niye yapsın ki mangaka bunu? Öldürseydi adamı zaten seveni yok.
Nasıl seveni yok? Ben çok seviyorum Moriah'ı. En kısa zamanda görürüz umarım. Çok özledim adamımı.

Wano'da çıkacağına ben de inanıyorum. Ama bu görüş o kadar yayıldı ki; bunu kullanır mı Oda, bilmiyorum. Mf'de de hakkı verilmedi karakterin. Ama Kaido dövüşünü anlattığında ordusu yüzünden yenilmiş gibi konuşmuştu. Mf'de topladığı cesetler ( belki Wb ve Ace de buna dahildir. ) ve almak istediği intikam Kaido'yu gösteriyor bence de. Sadece yaygın bir teoriyi kullanacağını sanmıyorum. Gerçi adamın da suçu yok; bir kapak çıkarıyor 20 teori denk geliyor, illa çakışacaktır ama populer ve klasik bir hikayede bunu yapmaz gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık