Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fandaş bana göre 3. komutan bile etmemesi lazım ama mf de yapılan hypelamalar boşa değildi tabii.Daha güçlü bir şekilde döneceği kesinde şahsen durumu en fazla 3. komutana kadar kabul edebilirim.:/ Fazlası cidden zorlama geliyor.Aslında 3 bile fazlada bakma.
Croco konusu, mangakanın pok yemesi. Öyle saçmaladı ki Mf'de ne yaptıracağını şaşırdı adama. Yoksa herifin meyvesi çok iyi. Top 100 meyve yapsam ilk 20'ye alırım. Muazzam bir şekilde de kullanıyor. Ee daha ne olsun ?

Bir de şu şekilde düşün. Croco 3. Komutan seviyesine çıktığında bizimkiler minimum amiral seviyesinde olacaklar zaten. O açıdan bakarsan seviyesi biraz daha kabul edilebilir olabilir senin açından.

Ben bu süpernovalar muhabbetini anlamadım sadece luffynin döneminde mi çıktı süpernovalar her sene her an oraya gelenler olması gerekmiyor bu ? bizimkilerden sonra bitti mi yani süpernovalar

Croco konusu, mangakanın pok yemesi. Öyle saçmaladı ki Mf'de ne yaptıracağını şaşırdı adama. Yoksa herifin meyvesi çok iyi. Top 100 meyve yapsam ilk 20'ye alırım. Muazzam bir şekilde de kullanıyor. Ee daha ne olsun ?

Bir de şu şekilde düşün. Croco 3. Komutan seviyesine çıktığında bizimkiler minimum amiral seviyesinde olacaklar zaten. O açıdan bakarsan seviyesi biraz daha kabul edilebilir olabilir senin açından.
Meyvesine laf yok zaten.Hatta meyvenin Croco'da harcandığını düşünüyordum hep.O meyve aslında tam komutanlık bir meyve.Bi yonko komutanında görmek daha çok hoşuma giderdi mesela.

Dediğin gibi de bakılabilir olaya.Hani bana mantıksız geliyor ama benim tahminimde 3 ve 4. komutan ayarında geri döneceği yönünde.

Meyvesine laf yok zaten.Hatta meyvenin Croco'da harcandığını düşünüyordum hep.O meyve aslında tam komutanlık bir meyve.Bi yonko komutanında görmek daha çok hoşuma giderdi mesela.

Dediğin gibi de bakılabilir olaya.Hani bana mantıksız geliyor ama benim tahminimde 3 ve 4. komutan ayarında geri döneceği yönünde.
Hee Wano'da görsek de 3. komutan ayarı olsa bence de abartı ama Elbaf ve sonrası için 3 iyidir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık