Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croco bir Katakuri olabilir mi ? İki sene sonraki Luffy'yi evire çevire dövdüğünü düşünüyorum da.. Düşünemedim.

İyi bir 3. komutan olur Croco. O da ilerde..

Kişilikleri yeterince güçlü değil ben böyle bakıyorum artık olaya.Dof,Kid hatta Hancock bile ne kadar güçlü birer kişilik.Hancock savaş alanında kavga bile etmeden terör estiriyor mesela özellikle denizcilere karşı hatta sentomaru gibi güçlü birine bile.Chinjao diye küçümsedikleri adam da inatçı bir kişilik mesela ve takıntılı bir adam illa kafasına koyduğunu yapacak torunundan bile acısını çıkaracak manyak bir kişilik o da. :D
Akainu tek başına korsan avlıyor yahu :D Acei öldüreceğim dedi öldürdü.Luffyi öldüreceğim dedi dünya alem karşısına geldi.Ana karakter olmasa o da ölecekti.

Bende bir cok arkadaş gibi croco’dan bir beklenti icindeyim ama bu adam dediğiniz gibi güçlüyse neden luffy’nin ham dönemlerinde yenildi. Mf da gördügümüz croco kesinlikle farklıydı peki bu adam ID da ne yaptıda güçlendi veya bu kadar güçlüydüde luffye neden öle yenildi?

Simdi bir çoğunuz 2-3 yenilgiden sonra aldığını veya başka türlü sebeplerle yenildigini idda ediceksiniz ama bana saçma geliyor oda’nın yaptığı. Geçmişte kalmıs bir adam niye bir komutan seviyesine cıksın ki??

Akainu tek başına korsan avlıyor yahu :D Acei öldüreceğim dedi öldürdü.Luffyi öldüreceğim dedi dünya alem karşısına geldi.Ana karakter olmasa o da ölecekti.
Evet kişilik anlamında Akainu dediklerimi karşılıyor fakat ben sanmıyorum onda da çıkabilir bir ihtimal ama diğer amiralleri hiç sanmıyorum.Kişilik yanında bence irade de gerekli.Akainu Shanks onu durdurduğunda tırstığı zaman hiç öyle sağlam bir irade örneği göstermiyordu yüzünden belli yani.Bir kralın o noktada çekineceğinden şüpheliyim açıkçası.Güç düzeyi önemli değil bu konuda.

Politik konuşma da bir tahminde bulun timsah efendi. :a:

@Siyah Ateş
Küçümseme/büyütme olayı değil bu. En güçlü olarak görülen adama "indirme" niyetiyle saldırmasından bahsediyordum en son. :/
Doflamingo gibi gelebilir mesela duruma göre ondan daha fazla şey bile gösterebilir. Fakat o kadar şey de göstermeyebilir de fakat ben gösterecek diye düşünüyorum. Oda'nın da zaten Crocodile'ı sevdiği belli yoksa bende çok şey etmezdim. Adam Shichi olmadığı halde Yeni Dünyada mekan tutmuş. Law Shichi pozisyonun gittiği anda Amiraller peşine düşer bile diyor adamların ünvanlar gidince Amiraller geliyor peşine. Crocodile 2 yıl boyunca sorun yaşamamış mesela...

Bende bir cok arkadaş gibi croco’dan bir beklenti icindeyim ama bu adam dediğiniz gibi güçlüyse neden luffy’nin ham dönemlerinde yenildi. Mf da gördügümüz croco kesinlikle farklıydı peki bu adam ID da ne yaptıda güçlendi veya bu kadar güçlüydüde luffye neden öle yenildi?

Simdi bir çoğunuz 2-3 yenilgiden sonra aldığını veya başka türlü sebeplerle yenildigini idda ediceksiniz ama bana saçma geliyor oda’nın yaptığı. Geçmişte kalmıs bir adam niye bir komutan seviyesine cıksın ki??
O zamanda güçlüydü fakat yenilmesi gerekiyordu. Serinin o zaman ki şartlarında onun gösterdiği güç bile muazzamdı. Adam ''Beni çölde yenebilecek her hangi bir canlı yok'' diyor. Adama su deyince sanki öldürmüş gibi oluyordu fakat ID'nin vaftizinden etkilenmedi kaynar suya hiç bir şey olmamış gibi girdiği söylendi. Luffy'nin düz yumruğunu yiyen adam Jozu'nun Elmas+ hakili yumruğunu yedi sorun yaşamadı. Aynı yumruğun tekniksiz halini Amiral Aokiji yedi adam Crocodile'dan fazla etkilendi neredeyse. Luffy'nin basmasıyla kırılan altın kancasıyla adam MF de en iyi kılıç olan Kara kılıcı karşıladı.

Bunlar sadece örnekler. Başka karakterlerin Crocodile hakkında ki düşünceleri ve hareketleri de bunu gösteriyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık