Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bu Lucci vs Sabo'u detaylıca mangada da göreceğiz. CP oluşumu Dragonun yaklaşımı ilerde bir çarpışmayı işaret ediyor olabilir.

Lucci önce Luffy ile korsan olduğu için , Sabo ile de devrimci ilişkisiyle dövüşecek.

@Millennium Wizard
Sen bu konuda yorum yapma. :artiz:

@Jason
Öyle. Dragon'u araya soktum çünkü görünürde rakibi yok. O rakip Cp-0 içinden çıkacaksa Lucci'nin konumu tartışılır hale geliyor. Gelmek istediğim asıl nokta; Cp-0'nun patronunun nasıl Lucci olduğuydu aslında. Hala akıl sır erdiremiyorum bu işe.

@Siyah Ateş
Düşünme de zaten. :/ Dragon'un yanında Lucci gitsin az ötede oynasın.

@Millennium Wizard
Sen bu konuda yorum yapma. :artiz:

@Jason
Öyle. Dragon'u araya soktum çünkü görünürde rakibi yok. O rakip Cp-0 içinden çıkacaksa Lucci'nin konumu tartışılır hale geliyor. Gelmek istediğim asıl nokta; Cp-0'nun patronunun nasıl Lucci olduğuydu aslında. Hala akıl sır erdiremiyorum bu işe.

@Siyah Ateş
Düşünme de zaten. :/ Dragon'un yanında Lucci gitsin az ötede oynasın.
Lucci lider mi lider gerisi laf salatası oluyor malesef.Yeni güçlü bir oluşum çıkmayacak diyorsanız onunla ilgilenen Lucci olacak.Zaten dövmeli amiral seviyesi adam onun için problem yok.

Akıl sır erdiremezsin boşa uğraşma. :D

Ben haala Lucci ile Dragon'u savasırken düşünemiyorum. Onu geçttim, film Gold'a Akainu & Lucci sahnesinde. Lucci'nin daha üstünmüş gibi davranmasını bile garipsedim, fena gıcık oldum. Nedir lan daha dün Luffy'e kaybeden adam gelmiş Akainu'ya posta koyuyor :of:
Deli olmaya devam edin okuması güzel oluyor. :D Luffye kaybetmeyi rezillik ve güç kıstası olarak görürseniz daha çok garipsersiniz böyle durumları.

Lucci lider mi lider gerisi laf salatası oluyor malesef.Yeni güçlü bir oluşum çıkmayacak diyorsanız onunla ilgilenen Lucci olacak.Zaten dövmeli amiral seviyesi adam onun için problem yok.

Akıl sır erdiremezsin boşa uğraşma. :D

Deli olmaya devam edin okuması güzel oluyor. :D Luffye kaybetmeyi rezillik ve güç kıstası olarak görürseniz daha çok garipsersiniz böyle durumları.
Yav he he. :S Aynı Cp-0 yonkou Teach'e de saldırdı. Ne diyelim Lucci>BB mi? :/

Not: Dragon, senin amiral seviyesi dediğin Dof'u güle oynaya, yerden yere çala çala döver. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık