Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in tepkisi bile bence o araki korkusundan. Adam hunharca sıkmaya başladı mermileri. WB ayakta o kadar mermiyi yedikten sonra bile sesi çıktığında Teach'in korkusu görülüyordu. Hani höh demesinden bile korkmak olur ya öyle bir şey işte.
Şimdi eğri oturup doğru konuşacak olursak adam cesaretli.Marineford gibi bir yere gelip üstüne beyazsakala saldırıyor cidden kolay iş değil.Fakat kafası yere gömüldüğünde beyazsakal tarafından öldürülmeye müsaitti.Bunu biliyor ve ölmek istemiyor haliyle.Kimisi der ölmek istemedi öyle konuştu kimisi de korkudan konuştuğunu söyler.Bakış açısı ama korku kısmı daha ağır basıyor gibi karakterini de düşünecek olursak.Beyazsakal gibi birinden korkmamak zor zaten öfkelendiğinde.Mangadan emin değilim ama Akainu bile arkasında hissedince korkuyordu animede o an.

Sonuç olarak Teach yalvarıyor işte ölmemek için burası kesin.

Şimdi eğri oturup doğru konuşacak olursak adam cesaretli.Mf gibi bir yere gelip üstüne beyazsakala saldırıyor cidden kolay iş değil.Fakat kafası yere gömüldüğünde Wb tarafından öldürülmeye müsaitti.Bunu biliyor ve ölmek istemiyor o haliyle.Kimisi der ölmek istemedi öyle konuştu kimisi de korkudan konuştuğunu söyler.Bakış açısı ama korku kısmı daha ağır basıyor gibi karakterini de düşünecek olursak.Beyazsakal gibi birinden korkmamak zor zaten öfkelendiğinde.Mangadan emin değilim ama Akainu bile arkasında hissedince korkuyordu animede o an.

Sonuç olarak Teach yalvarıyor işte ölmemek için burası kesin.
Usopp gibi bir korkak olmadığı zaten belli. Ve olması gerektiği kadar cesarete sahip. Ama onda ölümden korkmayan iradeyi göremedim. O yüzden orda korktuğunu düşünüyorum. WB sahnelerine bir daha baktım daha emin oldum.

Bunu buraya da bırakayım. Cidden yeter. :(
"Furthermore, it was also revealed that we would see Sanji’s voice actor Hiroaki Hirata make his comeback next year and that the manga would be revealing Sanji’s origin story (to be more precise: “his birth,” was indicated at the event in Japanese) in 2016! Will we finally know the meaning behind that Sanji wanted poster?! The year of Sanji is upon us!"

"The staff and Eiichiro Oda assured fans that Sanji will return in 2016 with an origin story. Sanji's voice actorHiroaki Hirata will also return."

İki farklı yerden aldım. Gayet söylenildiği gibi anlatılmış işte. Bekleyen herkes başka şeyler bekledi. Kendiliğinden farklı çıkarımlar yaptı. Oysa tam da söylenildiği gibi oldu. 2016 yılı içinde Sanji'ye dair şeyleri öğrendik.

Şu Sanji yılı muhabbeti bitebilir mi artık? :(
Not: Mecburi İngilizce. :(

BigMom Beyazsakal'a yakın bir güçteyse bile yenilmesi saçma. Amma velakin bu seride ne olacağı belli değil.

Ben düşünemiyorum Beyazsakal'ın böyle bir takıma yenilebileceğini.

BigMom Beyazsakal'a yakın bir güçteyse bile yenilmesi saçma. Amma velakin bu seride ne olacağı belli değil.

Ben düşünemiyorum Beyazsakal'ın böyle bir takıma yenilebileceğini.
Yenilmez zaten Bigmom'da orada Luffy hariç herkesi tekleyebilecek güçtedir.
Luffy'de 1 saat dayanır sonra yenilir.

Bu arada...
Marco>Jozu>Vista>Ace
Katukiri>Smoothie>Cracker>Snack

Bİgmom tayfasını ödüle göre yorumladım. Ama Jozu'yu Smoothi'den güçlü görüyorum hatta 1 milyar ödüllü Jack'ten de güçlü görüyorum. Elmas meyvesi gözümde Mamut meyvesinden daha güçlü gözüküyor.

Son düzenleme:
Sorunda burda. Zaten bu gibi özellikleriyle övülen çoğu kişininin de gerçek dünyadakiyle örtüştürdüğü ve buna dayanarak bazılarının gerçek korsan dediği adamı kalleş değildir ya da korkmadı kaçmadı diye savunmaları sıkıntı. Herkesi olduğu gibi kabul edelim. Teach kesinlikle güçlü bir karakter serideki yeri de çok önemli. Ama şuan ki hikayede nasıl yer edindiği belli.

Doflamingo'ya laf edilmiş ama bence şu ana kadar ki en sağlam karakterlerden biriydi. Teach'te inşallah bir derinlik kazanır. Şu an için Teach'in bir Doflamingo derinliğinde işlenmediği belli. Bu sözüm Teach karşısında Dof'u ezmeye çalışanlara...:D

Şu an Big Mom bile Dof kadar derin bir karakter değil.
Hiçbir karakter Dof gibi işlenmedi.Kuşkusuz şu ana serideki en sağlam karakter Doflamingo oldu.Adamın çevresindekiler de çok iyi işlendi.(Corazon, Law, Senor pink, hatta anası ve babası) Seride bence o etkiyi yapabilecek 2 karakter var.Dragon ve Teach.Belki Luffy,Zoro ve Nami'nin bebekliği falan anlatılırsa onlarda olabilir

Hiçbir karakter Dof gibi işlenmedi.Kuşkusuz şu ana serideki en sağlam karakter Doflamingo oldu.Adamın çevresindekiler de çok iyi işlendi.(Corazon, Law, Senor pink, hatta anası ve babası) Seride bence o etkiyi yapabilecek 2 karakter var.Dragon ve Teach.Belki Luffy,Zoro ve Nami'nin bebekliği falan anlatılırsa onlarda olabilir
Bence bunun nedeni serinin ana hikayesi düşününce Kutsal Ejder'lerin önemli olmasından dolayı.

Bence bunun nedeni serinin ana hikayesi düşününce Kutsal Ejder'lerin önemli olmasından dolayı.
Ondan değil bizzat Doflamingo E.oda için önemli bir karakter.
Çünkü nerdeyse her arc sonu 200. Mangadan itibaren Doflamingo ufaktan işlendi. Adam ben ilerde geleceğim diyordu resmen. Hatta Bellamy olayında resmen E.oda Dressrosa 'nin spoilerini verdi.
Doflamingo seri için dinamik bir karakterdi.
Kutsal ejder olması da etkili ama karakterin kendisi zaten çok değerliydi yazar için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık