Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ondan değil bizzat Doflamingo E.oda için önemli bir karakter.
Çünkü nerdeyse her arc sonu 200. Mangadan itibaren Doflamingo ufaktan işlendi. Adam ben ilerde geleceğim diyordu resmen. Hatta Bellamy olayında resmen E.oda Dressrosa 'nin spoilerini verdi.
Doflamingo seri için dinamik bir karakterdi.
Kutsal ejder olması da etkili ama karakterin kendisi zaten çok değerliydi yazar için.
Hala değerli,adamın gözlerini saklıyor.Tekrar iş yapacak.

Kaçmasa bile impel down yıkılır herkes son savaşa falan katılır.

Teach gibi yıllar yılı Wb'nin kanatları altında siftinmiş bir adam Wb'nin aptal mı akıllı mı olduğunu öğrenememiş, ne hikmettir ki Wb boğazına çökerken bunu yalvararak test etmek istemiş öyle mi ? :hhh:

Bir de sana bana fan derler :fool:

Ondan değil bizzat Doflamingo E.oda için önemli bir karakter.
Çünkü nerdeyse her arc sonu 200. Mangadan itibaren Doflamingo ufaktan işlendi. Adam ben ilerde geleceğim diyordu resmen. Hatta Bellamy olayında resmen E.oda Dressrosa 'nin spoilerini verdi.
Doflamingo seri için dinamik bir karakterdi.
Kutsal ejder olması da etkili ama karakterin kendisi zaten çok değerliydi yazar için.
Öyle ama bence o rolde olacak kişi için Kutsal Ejder olmasını ayarlamıstı. Bence Doflamingo başından beri Kutsal Ejder olarak tasarlanmış bir karakter. O yüzden Mangaka çok ince işliyor. Çünkü kafasında böyle bir kurgu vardı. Serinin ana hikayesinin başka bir tarafı olan Kutsal Ejderler içinden birinin böyle bir rolü olacaktı.

Öyle ama bence o rolde olacak kişi için Kutsal Ejder olmasını ayarlamıstı. Bence Doflamingo başından beri Kutsal Ejder olarak tasarlanmış bir karakter. O yüzden Mangaka çok ince işliyor. Çünkü kafasında böyle bir kurgu vardı. Serinin ana hikayesinin başka bir tarafı olan Kutsal Ejderler içinden birinin böyle bir rolü olacaktı.
Şurayı dövüşler dışında iyi yapmışlar ama animede beğendim.Tekme attığı kısım da baya iyi.

Şurayı dövüşler dışında iyi yapmışlar ama animede beğendim.Tekme attığı kısım da baya iyi.

Aynen ha çok iyiydi cidden de. Toei'den beklenmedik hareketler bunlar. Dof'un geçmişini hatırlaması, alttan müziğin verilmesi falan çok uyumlu olmuş. Gerçi o mora dönen h.haki çarpışması ofsayt bildiğin ama görmezden geliyorum o kısmı. :/

Aynen ha çok iyiydi cidden de. Toei'den beklenmedik hareketler bunlar. Dof'un geçmişini hatırlaması, alttan müziğin verilmesi falan çok uyumlu olmuş. Gerçi o mora dönen h.haki çarpışması ofsayt bildiğin ama görmezden geliyorum o kısmı. :/
Youtubeda denk geldim bu bölümlerden önce bırakmıştım tekrar.Böyle iyi yapılan sahneleri bilen bilmeyen herkese duyurmak lazım.

100. bölümde şöyle olan bir karakterin şu an bu hallere gelmiş olması...
Edit: Yalnız o değil de, Luffy'nin şapkasını onun isteğiyle takan tek karakter Nami:
Siz tartışa-durun Zoro mu Sanji mi First-Mate diye Kek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık