Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav he he. :S Aynı Cp-0 yonkou Teach'e de saldırdı. Ne diyelim Lucci>BB mi? :/

Not: Dragon, senin amiral seviyesi dediğin Dof'u güle oynaya, yerden yere çala çala döver. :)
Teach hep kaçıyor onun üzerinden seviye belirlenmez.Ben gördüğümü söylüyorum başka bir örgüt çıkmazsa o adamın muhattabı Lucci.

Dragon hadi biraz amiral seviyesinin üstü olsun bence Akainudan fazlası etmez ki zaten Akainu baya güçlü.Hemen işinize gelmeyince başka yerden vurmakta moda oldu. :) Dof ne alaka. :S

Teach hep kaçıyor onun üzerinden seviye belirlenmez.Ben gördüğümü söylüyorum başka bir örgüt çıkmazsa o adamın muhattabı Lucci.

Dragon hadi biraz amiral seviyesinin üstü olsun bence Akainudan fazlası etmez ki zaten Akainu baya güçlü.Hemen işinize gelmeyince başka yerden vurmakta moda oldu. :) Dof ne alaka. :S
Kaçması mesele değil. Cp-0'un gözü yonkouya saldırmayı kesmiş işte. Neylerine güveniyor bunlar? Lucci'ye mi?

Dragon amiral dedin ya, ben de sana göre başka bir amiral olan Dof'u öne sürdüm xd

Kaçması mesele değil. Cp-0'un gözü yonkouya saldırmayı kesmiş işte. Neylerine güveniyor bunlar? Lucci'ye mi?

Dragon amiral dedin ya, ben de sana göre başka bir amiral olan Dof'u öne sürdüm xd
Akainu yonko tayfası karşısında neyine güveniyorsa ona.Liderlerine güveniyorlar liderleri de akainu gibi kendine.Zaten akainuyu azarlamış filmde.

Lucci=Akainu yani?
Neyine güveniyorlar dedin bende söylüyorum.CP0 içine yeni katılmış Coby gibi adamlara güvenmiyorlar herhalde lidere güveniyorlar.

Öyle birşey demedim ama dalga geçilecek birşey yok.Bilemezsin mangaka yepyeni karakter gibi sahaya sürüyor adamı.Lucci 2 sene önce luffyden güçlüydü ama yenildi.Yine aynısı olabilir.

Akainu'u azarlamiyor yahu diyaloğu mu görmediniz.
Hatta Akainu siz CP0 Tesoro'nun süs köpeğimi oldunuz diyor. Lucci gemiyi ver deyince de sen kiminle konuştuğunu sanıyorsun diye de çıkışıyor.

Lucci tamamen Kutsal Ejder imtiyazıyla aldı gemileri. Çünkü Gran Tesoro'da 2 kutsal ejder mahsurdu kurtarın diyordu bizi Lucci'e.

Neyine güveniyorlar dedin bende söylüyorum.CP0 içine yeni katılmış Coby gibi adamlara güvenmiyorlar herhalde lidere güveniyorlar.

Öyle birşey demedim ama dalga geçilecek birşey yok.Bilemezsin mangaka yepyeni karakter gibi sahaya sürüyor adamı.Lucci 2 sene önce luffyden güçlüydü ama yenildi.Yine aynısı olabilir.
Güçlüyse yenseymiş o zaman. Şimdi çıksın şimdi de yenilir. Yarın çıksın yarın da yenilir.

Öyle bir şey demiyorsun ama öyle bir şeyi ima ediyorsun işte. :/ Kedicik konumuna güvenip biraz atar yaptı diye Akainu ile kıyaslamak da nedir?

Cp-0'un en güçlü adamı Lucci değildir diyorum ben de.

Ast üst ilişkisindendir o. Yoksa Lucci'nin leopar kızartması olması gerekiyor.
Lucci Fbı içerisinde üst rütbeli bir adam Akainu ise polis şefi.Böyle düşünüldüğünde aslında Lucci'nin daha önde olması gerekiyor ama mangaka ne yapacak göreceğiz.

Akainu'u azarlamiyor yahu diyaloğu mu görmediniz.
Hatta Akainu siz CP0 Tesoro'nun süs köpeğimi oldunuz diyor. Lucci gemiyi ver deyince de sen kiminle konuştuğunu sanıyorsun diye de çıkışıyor.

Lucci tamamen Kutsal Ejder imtiyazıyla aldı gemileri. Çünkü Gran Tesoro'da 2 kutsal ejder mahsurdu kurtarın diyordu bizi Lucci'e.
Orasını anlamam ben.Senin bana attığın diyalogda kes sesini demiyormuydu bu adam bildiğin azarlamış işte.Onu diyebilecek çap olmasa söyleyemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık