Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Greyfurt yeme kimin ne dediği belli değil ama Prof.'un biri Greyfurt yememe konusunda uyardı. Portakal yiyin dedi :bilmem:
Açıklamayı bilmiyorum ama büyük ihtimalle greyfurt bazı ilaçların işleyişinde ters etki yaptığı için çok tüketmeyin demiştir. İlaç kullanmıyorsanız bir problem yaratmaz. Yine de sabah akşam greyfurtla beslenmeyin tabi :p

Açıklamayı bilmiyorum ama büyük ihtimalle greyfurt bazı ilaçların işleyişinde ters etki yaptığı için çok tüketmeyin demiştir. İlaç kullanmıyorsanız bir problem yaratmaz. Yine de sabah akşam greyfurtla beslenmeyin tabi :p
Tadı acı zaten. Seven bile çok tuketemez gibi.:gamyon:

Gençler için ölüm oranı az deniliyor. Bunun temel sebebi ne? Gençlerin coronayı yenmesinin nedeni tam olarak ne? Vücut kendini ne yaparak savunuyor?
Edit: Biraz dinlemiştim sanırım bu akciğerde bilmem ne proteinene tutunuyor da yaşlılar neden yenemiyor?
Yaşlılarda altta şeker, kalp, böbrek, tansiyon ve sair başka hastalıklar olduğu için, vücut dirençleri düşük olduğu için vücut koronanın yarattığı enfeksiyonu yenemiyor, bu yüzden çoğunlukla yaşlılar ölüyor ama bu hastalıklar 10 yaşında çocukta varsa o da ölüyor. Önemli olan altta başka hastalık var mı yok mu, yoksa Çinde ve Iranda 100 yaşını geçkin şifa ile taburcu olanlar var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık