Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

İllere Göre Vaka Sayısı

İstanbul: 8852
İzmir: 853
Ankara: 712
Konya: 584
Kocaeli: 410
Isparta: 268
Sakarya: 207
Adana: 197
Bursa: 135
Samsun: 112
Diğer: 3349

Vaka Sayısının 601'i Sağlık Çalışanı.

İllere Göre Vefat Sayısı

İstanbul: 117
İzmir: 18

Kocaeli: 8
Ankara: 7
Konya: 7
Zonguldak: 5
Trabzon: 5
Balıkesir: 5
Adana: 3
Sakarya: 3
Diğer: 99

Son düzenleme:
@Smoker iş yerindeki 23 yaşındaki arkadaşın vefatı kesin mi? Kesin mi den kastım öldü diye mi haber geldi tam olarak yoksa dedikodu gibi mi? Yarın da açıklamazlarsa yuh diyeceğim. Dünyayı ilgilendiren bir konuda yaşı ve varsa başka sağlık problemleri falan aktarılmalı

İllere Göre Vaka Sayısı

İstanbul: 8852
İzmir: 853
Ankara: 712
Konya: 584
Kocaeli: 410
Isparta: 268
Sakarya: 207
Adana: 197
Bursa: 135
Samsun: 112
Diğer: 3349

Vaka Sayısının 601'i Sağlık Çalışanı.

İllere Göre Vefat Sayısı

İstanbul: 117
İzmir: 18

Kocaeli: 8
Ankara: 7
Konya: 7
Zonguldak: 5
Trabzon: 5
Balıkesir: 5
Adana: 3
Sakarya: 3
Diğer: 99
Kaynak? Ustsel takip ettigim icin sordum. Burada, şurdan burdan diyen cok oldugu icin...

Hastanelerde korona virüsten dolayı doluluk oranı fazla galiba. Ablamı duruma göre eve gönderebileceklerini söylemişler.
Dostum ben 3-4 gün önce nefes almada sıkıntı çekmeye başlamıştım. Dün itibari ilede istifra ve ishal başladı. Ateşim'de var biraz, vücudum ise halsiz ve kendimi battaniyeyle sarmama rağmen üşüyormuşum gibi hissediyorum. Sen ilk gözden gördüğün için bir sorayım dedim, öksürük vesaire yok ama o da 4.gün başlıyormuş galiba.

Dostum ben 3-4 gün önce nefes almada sıkıntı çekmeye başlamıştım. Dün itibari ilede istifra ve ishal başladı. Ateşim'de var biraz, vücudum ise halsiz ve kendimi battaniyeyle sarmama rağmen üşüyormuşum gibi hissediyorum. Sen ilk gözden gördüğün için bir sorayım dedim, öksürük vesaire yok ama o da 4.gün başlıyormuş galiba.
La gitsene bı hastaneye.

İyileşen: 333 (Bugün 90)

Test/Vaka sayısı oranı azalmış inşallah böyle devam eder.
Bu yoğunbakım, entübe sayıları farklı mı yoksa içiçe mi?

Yani entübeler, yoğun bakım içindekilerin en ağır olanları mı yoksa yoğunbakımdakiler ayrı, entübelerin sayısı ayrı mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık