Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

112'yi aradım hastahaneler'in masum olmadığını söyledi.
Nasıl masum olsun ki, hastalığın tedavi edildiği hastaların tutuldukları yer orası. O yüzden o kadar sağlık çalışanı hasta. O yüzden çok acil değilse hastaneye gitmeyin deniyor.
Ama sen git. Belirtilerin var.

Link? Izlemedigim veya okumadigim icin bilmiyorum. Disardayim ve ne yalan soyleyeyim teldende tvde ne var diye bakmiyorum. Foruma, one piece hakkinda birsey varmi veya baska manga icin giriyorum. :)
Tv'den izledim. Sağlık Bakanı kendisi açıkladı. İnternet üzerinden izlerken geri alıp not aldım. Konuşma bitti.

@Alcatraz çok kötüleştiğinde sağı solu arayacak biri yoksa bir git istersen. Varsa evde bir odada izole et kendini ev halkına bulaştırmamaya dikkat et. Lazımsın bize

Nasıl masum olsun ki, hastalığın tedavi edildiği hastaların tutuldukları yer orası. O yüzden o kadar sağlık çalışanı hasta. O yüzden çok acil değilse hastaneye gitmeyin deniyor.
Ama sen git. Belirtilerin var.
Ne olur ne olmaz hacı.Korona olmasa bile ağır grip geçiriyor da olabilirsin.
Bakalım eğer belirtiler artarsa ve şiddetlenirse gideceğim hastahane hemen dibimde. Ben gene de arkadaşa sorayım dedim çünkü ishal ve kusma belirtileri çok nadir görülüyormuş.

Bakalım eğer belirtiler artarsa ve şiddetlenirse gideceğim hastahane hemen dibimde. Ben gene de arkadaşa sorayım dedim çünkü ishal ve kusma belirtileri çok nadir görülüyormuş.
Burun akıntın var mı. Burun akıntısı da baya istisnai bir durumMUŞ. Burun akıntısı corona olmadığının göstergesi olabiliyor yani. Sen yine de varsa evde bir odada izole et kendini ev halkına bulaştırmamaya dikkat et. Lazımsın bize

@Alcatraz çok kötüleştiğinde sağı solu arayacak biri yoksa bir git istersen. Varsa evde bir odada izole et kendini ev halkına bulaştırmamaya dikkat et. Lazımsın bize
Vitamin aldım eczane'den. Portakal, greyfurt, muz, kivi falan gömüyorum. Pek iştahım yok fazla yiyemiyorum ama. En büyük belirtilerden birisi öksürükmüş, eğer öksürük ortaya çıkarsa hemen gitmeyi düşünüyorum.

Vitamin aldım eczane'den. Portakal, greyfurt, muz, kivi falan gömüyorum. Pek iştahım yok fazla yiyemiyorum ama. En büyük belirtilerden birisi öksürükmüş, eğer öksürük ortaya çıkarsa hemen gitmeyi düşünüyorum.
Greyfurt yeme kimin ne dediği belli değil ama Prof.'un biri Greyfurt yememe konusunda uyardı. Portakal yiyin dedi :bilmem:

Bu hastalığın her hastada yüzde yüz görülen belirtisi yok. Bence şimdiden git.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık