Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Final Saga’ya Dair Endişeleriniz

E. Oda sizce Final Saga’da ne yapacak?

• Kullanılan toplam oy
    87
Naruto finalinde gözümden bir damla yaş akmıştı. One Piece'de muhtemelen hiçbir duygu hissetmem. Çünkü One Piece finalinde düğün olmaz. Düğünler her zaman bir Türk'ün en zayıf karnıdır. Evladını evlendirmiş bir baba gibi izledim Naruto'nun düğününü...

Luffy Hancockla evlense mesela küfrederim.

Naruto finalinde gözümden bir damla yaş akmıştı. One Piece'de muhtemelen hiçbir duygu hissetmem. Çünkü One Piece finalinde düğün olmaz. Düğünler her zaman bir Türk'ün en zayıf karnıdır. Evladını evlendirmiş bir baba gibi izledim Naruto'nun düğününü...

Luffy Hancockla evlense mesela küfrederim.
One Piece'in en büyük artısı bu ama belki de. xd

One Piece finalinde salya sümük olacağız garanti ederim. xd

Serinin son sahnesi Luffy'nin denize bir kayıkla açılıp fırtınalı bir havada ölmesi olmalı.Eğer Oda böyle bir sahne çizerse diğer saçmalıklar umurumda olmaz ve çok efsane biter benim için.Luffy'nin ölmesi gerek manga sonunda.

Arzulanan şekilde şov yapmasının imkânı yok. Ya kabul edilebilir düzeyde sıvayacak ya da okuyucuyu kudurtarak bye bye diyecek. Op'un finali kadar merak uyandıran bir diğer konu da Kf finali olacak.

Kaç forum bebesi evlenip hayatını bitirecek?
Kaç bebe okulunu bitirip mesleğini eline alacak?
Keko herhangi bir konuda haklı çıkacak mı?
Chibi şeytan hayatta kalacak mı daha da önemlisi el estetiği yaptıracak mı?
Alpa ve Red buluşup 1 vs 1 atacak mı?
Chris 23 nisan harici mod olacak mı?
Spor sohbetin ırgatları kıraathane açacak mı?
Adını bilirsin sen helallik alacak mı?
Ve daha bir sürü şey...

Ne olursa olsun Op boşluğu dolacak bir eser değil. Kf eşi benzeri bulunacak bir ortam değil.

Wano'da gizem açıklayınca seri ile çeliştiğini gördük yine temelini düzgün hazırlayamamışsa büyük arıza zaten bir ton gizem son sagaya bırakıldı

umarım savaşlara gereken değeri verir Big Mom vssi kadar baştan savma veya diğer tayfa üyelerinin vssi gibi 1-2 chapterlık olmamalı, savaşlarda mizah olayını azaltmalı yapamıyor zaten :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık