Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Final Saga’ya Dair Endişeleriniz

E. Oda sizce Final Saga’da ne yapacak?

• Kullanılan toplam oy
    87
Usopp'un "Dünyanın En Cesur Savaşçısı" ünvanını alamadan seri biterse çok üzülürüm.
O ünvan da hiç Usoppluk değil yahu. En cesur savaşçı mı ? Luffy varken o ünvan kimseye de yakışmaz aslında. Adam canı istediğine dalıyor ,hükümetmiş korsanmış alayına kafa tutuyor. Usopp ise arcı anca boş geçsin :oleyo2: Usopp'un ünvan belli '' Dünyanın en cesur savaşçısının botanikçisi '' :ehe:

Ben Odaya herşeye rağmen saygı duyuyorum. Güvenmek istiyorum. Marineford Arcının biraz üstüne çıksa zaten herkes tatmin olur

Ben Odaya herşeye rağmen saygı duyuyorum. Güvenmek istiyorum. Marineford Arcının biraz üstüne çıksa zaten herkes tatmin olur
Güç dengesini iyi kursun yeterli yahu. Gidip de geçen arc doflamingo önünde kol kaptıran Law ile Kid serinin zirve güçlerinden, küçük yaşta Elbafda adı çıkmış dev tekleyen birini yenmesin. Ya da düşmanın gücünü kısmasın da (Mom 'a haki kullandırmadı) .

Buggy soytarısını imparator yapıp,4 küsür milyarlık ödülü olan Kaido'yu yerin dibine gönderen ve tanrıya dönüşen Luffy'e 3m ödül verdikten sonra zerre beklentim yok.Bitsin sonunu göreyim diye takip ettiğim bir seri.Foruma girip konulara bakmak alışkanlık yapmış bu forum olmasa ve sadece seriyi takip etsem belki çıkan sayıları haftalık bile takip etmem ayda bir göz atarım panellerde önemli birşey varsa okurum yoksa geçiştirrim.Mesela nerdeyse 40 gün ara verdi isterse 60 gün ara versin zerre sabırsızlık merak yok içinde.Dediğim gibi tek motivasyon kaynağım uzun yıllar takip ettiğim serinin sonunu görmek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık