Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Final Saga’ya Dair Endişeleriniz

E. Oda sizce Final Saga’da ne yapacak?

• Kullanılan toplam oy
    87
Güç seviyesi şimdiden uçtu, Naruto'da yine en sonunda olduydu.

Dressrosa'da, Doflamingo'ya bokunu yiyim vurma abi diyen Luff ve Law, 3 gün sonra Wano'da yonkou aldılar.
Luffy ye hiç lafım yok gerçekten. Wano'da 3 arclık power up aldı.Kid de hadi görmedik diyelim kurtaralım da Law'ın bitmeyen enerjilerine ,Mom'ın yumruklarına dayanmasının izahı gerçekten yok. Ama hala Luffy bile KK seviyesi olmadı. O seviye ye geldikten sonra uçucak demek istedim ben. IM-Xebec KK+ bence. Umarım saçma sapan boyutlar arası şeyler yapıp iyice evrenin güç dengesini şaşırtmaz. Haki den yürür de keyfimize bakarız.

Luffy ye hiç lafım yok gerçekten. Wano'da 3 arclık power up aldı.Kid de hadi görmedik diyelim kurtaralım da Law'ın bitmeyen enerjilerine ,Mom'ın yumruklarına dayanmasının izahı gerçekten yok. Ama hala Luffy bile KK seviyesi olmadı. O seviye ye geldikten sonra uçucak demek istedim ben. IM-Xebec KK+ bence. Umarım saçma sapan boyutlar arası şeyler yapıp iyice evrenin güç dengesini şaşırtmaz. Haki den yürür de keyfimize bakarız.
Şimdiden ölümsüz Nika oldu, ölümüne dayak yiyip yenileniyor da, daha ilerisi yok zaten.

Sadece dayak atma yeteneğini ve biraz da hakisini geliştirmesi kaldı. Hatta hakiyi geliştirmese de olur diyecek durumdayız :oleyo2:

Şimdiden ölümsüz Nika oldu, ölümüne dayak yiyip yenileniyor da, daha ilerisi yok zaten.

Sadece dayak atma yeteneğini ve biraz da hakisini geliştirmesi kaldı. Hatta hakiyi geliştirmese de olur diyecek durumdayız :oleyo2:
Sorma Luffy reis ölmek bilmiyor artık ama onun da bir açığı olacaktır. Zaten haki anlamında zirveyi Karasakal'da göreceğiz sanırım. Meyve kapanacağı için. Ama Luffy reisin ölmemesine birşey demiyorum, seri sonu bence ölecek. O meyvenin bir handikabı olacaktır. Çocuğun seri başından beri ömrü kısalıp duruyor, kısaltan ne varsa aldı durdu.Seri sonunda Roger gibi öleceğini öğrenip hasta hasta dünyayı değiştirmeye çalışırsa şaşırmam . Seviyorum kaptanımızı , ona versinler gücü gıkım çıkmaz da Law çok bozdu :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık