Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Enel

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 108 60.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 71 39.7%

• Kullanılan toplam oy
    179
Lastiğin antisi diye harcandı güzelim meyve.:( Oda dur Luffy'e haki olmadan logia'ya karşı dövüş kazandırayım diye paket oldu Enel.Enel'den çok meyveye üzülüyorum ben.

Çıkıp gelse Zoro'ya bir kez daha yerleri öptürse ne güzel olur dimi.:(

Lastiğin antisi diye harcandı güzelim meyve.:( Oda dur Luffy'e haki olmadan logia'ya karşı dövüş kazandırayım diye paket oldu Enel.Enel'den çok meyveye üzülüyorum ben.

Çıkıp gelse Zoro'ya bir kez daha yerleri öptürse ne güzel olur dimi.:(
sırf sıkıntıdan konuya tıklıyom , karşıma çıkan ilk yoruma bak bide her yerde karşıma çıkıyor şöyle.

Enelin 2 yıl önceki hali şuandaki sanji'nin seviyesinin üstünde.
500 milyon hesabını falan geçtim, k hakide sanjiden daha iyi. Hızda meyve sayesinde daha iyi. Dayanıklılığı hiç ciddi şekilde savaşmamış birisine göre epey üst seviyede. Ancak şuandaki sanjiden çok geridedir muhtemelen. O metale şekil verme eritme gibi durumlarda iyi kullanımda büyük üstünlük sağlar. Zaten sanji b haki olarak zayıf.
Sanji şamar oğlanına döndü, gelen vurdu giden vurdu. Daha bir de enel vurmasın lütfen :D. Kısaca sanji enele dokunamadan yıldırımı yer bayılır, e enelde bayılttığını bırakmaz heralde.
Ben sana sadece şunu söylim iyi bi b. Haki ike mesela isho ya bu meyveyi verin elini kıpırdatmadan oturduğu yerde milleti bayıltır adam oturduğu yerden istediği yere elektirik yollayan bi adam hele hayvansı bi hakiyle gerçekten dokunan olacağını zannetmiyorum bu meyveye oda da düşünmüştür ben meyveyi çok güçlü yaptım bu meyve aşşağı denize inmesin diye
Konuda god enel yerine meyvenin ismini koyun :D

Crocodile'ın da yıldırımdan etkilenmeme ihtimali var. Bildiğim kadarıyla kum yalıtkan bir madde.
Crocodile'da Luffy gibi olursa ne olur aceba? Bence Crocodile kazanır.

karşımıza 2 yıl sonra shikibukai olarak çıkacak diye bir tahminim var inşallah yeniden seride görürüz :)
Adam kendine kami diyor, ego desen uzay olmuş. Kim takar shiçi olmayı ama tüm denizcilerin başına getirileceği söylenirse ikna olabilir belki :oleyo: buggy bile oldu ya shiçi, zaten Fujitora bunlara kayacak gibi bir görüntü çiziyor:gamyon:

Serinin bir yerinde dahil olacak olaya zaten de, dahil olmaya daha seneler var tahminim. Seri bu hızla giderse :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık