Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Enel

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 104 59.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 71 40.6%

• Kullanılan toplam oy
    175
Poseidon gerçeğinin açıklanmasından sonra kendisinin ciddi ciddi Uranus olduğunu düşünmekteyim efenim... :) Poseidon Deniz Krallarına hükmeden Deniz Kızı Prensesi ve bunların çektiği Noah ise, Uranus de gayet Spaceis lere hükmeden Kaminari Enel ve Spaceis leri son savaşa taşıyacak olan diğer bir Ark Maximdir efenim... Evet, evet, buradan iddia ediyorum ki Enel Uranus'tür... Neyse işte, bu Kodai Heikiler ile ilgili daha geniş bir çalışma yapıp, yakın zamanda sunacağım... :)

Hocam enel dünyaya bu güçle gelmediği için böyle bir şeyin olabilitesini zor buluyorum. Bunun yanında shirahoshi bu güçle doğdu ve ayrıyeten kendisi de ''chosen one'' felsefesinden geliyor. Ayrıyeten bir anti-luffy'lik yapıyım luffy g2siz antik silah yenebiliyorsa biz çok yanlış gelmişiz.

Hocam enel dünyaya bu güçle gelmediği için böyle bir şeyin olabilitesini zor buluyorum. Bunun yanında shirahoshi bu güçle doğdu ve ayrıyeten kendisi de ''chosen one'' felsefesinden geliyor. Ayrıyeten bir anti-luffy'lik yapıyım luffy g2siz antik silah yenebiliyorsa biz çok yanlış gelmişiz.
:good: ben yazıcaktım ki sen zaten yazmışsın ellerine sağlık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık