Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Enel

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 108 60.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 71 39.7%

• Kullanılan toplam oy
    179
Shillewin çıkabilme ihtimali var bence. Bb aokiji için ona güvenemeyiz o Shillew gibi benzetmesi ni Yapmıştı. Bende bbnin tam olarak emrinde olmadığını çıkardım burdan. Aşağı yukarı Magellan a denk. seviyesinde uygun ki daha önce bilmediğimiz birisi olacaksa gizlenmezdi bu kadar.Telden yazıyorum yazım hataları için özür dilerim.

Enel ise geri donse bile New world de fazla bir şey degistirebilecegini düşünmüyorum.

Shillewin çıkabilme ihtimali var bence. Bb aokiji için ona güvenemeyiz o Shillew gibi benzetmesi ni Yapmıştı. Bende bbnin tam olarak emrinde olmadığını çıkardım burdan. Aşağı yukarı Magellan a denk. seviyesinde uygun ki daha önce bilmediğimiz birisi olacaksa gizlenmezdi bu kadar.Telden yazıyorum yazım hataları için özür dilerim.

Enel ise geri donse bile New world de fazla bir şey degistirebilecegini düşünmüyorum.
olabilir gibi tek soru işareti Z nin kolunu kesen adam bu ise neden hapishanede warden idi. Eğer hapishanede o yüzden tutuklu idi ise bilemem tabi.

znin kolunu shillewin kesmis oldugunu dusunmuyorum. adam devlet gorevlisiydi. 7. shichi cikacak bence yada mihawk. doftada amiral kolu kesebilecek kapasitede goremiyorum.

znin kolunu shillewin kesmis oldugunu dusunmuyorum. adam devlet gorevlisiydi. 7. shichi cikacak bence yada mihawk. doftada amiral kolu kesebilecek kapasitede goremiyorum.
farklı dilde mi konuşuyoruz bilmiyoruz ama Z nin kolunu kesen 7. shici ihtimal değil bu kesin hala bildik adamlardan örnek veriliyor :)
nasıl mihawk olacak ? 7. shici mihawk mı allah aşkına. Abi açın bi film z bakın .

"Twenty-three years after the death of his loved ones, Zephyr's arm was cut off by a pirate who has a Devil Fruit power, along with his entire division massacred with only Ain and Binz surviving. At age 70, Zephyr received his mechanical arm from a government scientist and began hunting down pirates with Devil Fruit powers.(sevdiklerinin ölümünden 23 yıl sonra ZEphyr'in kolu şeytan meyvesi olan bir korsan tarafından kesildi, aynı zamanda bölüğündeki Ain ve Binz dışındaki herkes katledildi. Hükümet bilim adamları tarafından Zephyr'in mekanik kolu yapıldı sonrasında Zephyr şeytan meyvesi olan korsanları avlamaya(yakalamaya) başladı)

One year ago, the same pirate who severed Zephyr's arm became a Shichibukai, (Zephyrin kolunu kesen korsan 1 yıl önce shichibukai oldu) prompting the instructor and former Admiral to renounce the Marines in order to create his own group, the Neo Marines. With his new group they plotted to destroy all pirates."

Ben One Piece Vol. 1000 in güzel bir ingilizce çevirisini bulamadım daha ,dayanağım onepiece wiki de administrator olan bir arkadaş buaralar kendisine ulaşamıyorum. Eğer sizin bulduğunuz kaliteli ve güzel bir çeviri varsada görmek isterim.
Admin arkadaşını bulunca sor bakalım bu çok önemli ve özel bilgi neden Impel Down ya da Shichibukai sayfalarında yokmuş, öğrenmeyi çok isterim. Wikia'nın altını üstüne getirmeme rağmen, adamın meyve kullanmasından, Zephyr'ın kolunu almasından ve 1 yıl önce Shichibukai olmasından başka hakkında minicik bir bilgi bile bulamadım. Zephyr'ın sayfasından:

Later all but two of his cadets killed and his right arm severed by another, the latter who would become a Shichibukai.
His arm severed by another pirate, the latter of whom was promoted to the ranks of Shichibukai.
One year ago, the same pirate who severed Zephyr's arm became a Shichibukai.
Zephyr'ın sayfasında yazanlar bunlar. Bu şahsın meyve kullandığı bile yazarken, Impel Down'dan kaçtığına dair herhangi bir şey söylenmemiş.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Shichibukai

Bu sayfada adama dair bilgi yok. Bulursan söyle.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Impel_Down

Aynı şekilde Impel Down'ın sayfasında da bilgi verilmemiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık