Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Kolay değil tabi o ağırlıkları kaldırmak yeni çağa taşınacak kadar ''hafif'' olanlar hala yaşıyor mesela :ehe:
Yeni çağa taşınırken “Filo Amirali” olmak için ateşli şekilde havlayanlar var mesela... :ehe:

Yeni Çagdaki gemiler ondan daha ağır olduğu için olmasın? Hafif kaçmıştır bu çaga.
Tam tersi yeni çağda ki çakallara göre daha ağır bir adam olduğu için, onu taşıyacak bir gemi yok... :a:

Şununla Roger nasıl karşılaştırılır anlamıyorum. Biri yoldaşları için adayı yıkıyor, öbürü çocuklarım dediği kişileri düşünmeden amirallerin kulaklarına atıyor.

Yeni çağın en dişlisi daha bu bölüm içine doğru püskürttü WB'nin neden taşınamayacak kadar ağır olduğunu anlamıyor olman şaşırtıyor beni xD
Yeni Cagin en dislisi dedigin kisiye denizci erleri mi saldirmista puskurtemesin :D :D 9 kin da hafife alinamayacak kisiler var ama onlar da Kaido'nun deyimiyle "Bana zarar veremeyeceksiniz" durumunda. Sonraki bolumde 9 kinlarin dusecegi durumdan oturu bu mesajini hatirlatmak isterim :D

Benim Wb'yle sorunum yok ama adamın hiç eksisi yokmuş gibi davranilmasi tuhaf geliyor bana :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık