Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Luffy de korsana benzemese de bir amacı var. Wb gibi evli mutlu çocuklu olıyım derdinde değil
WB'de bir korsan hayatı içinde aile kurmak istemiş olabilir. Daha özgür bir ortam, kazançları da bol. Bu adamın denizi de sevdiği bariz zaten. Denizci olabilir miydi olurdu ama dediğim gibi özgürlük teması ağır basıyor hikayede. Ben bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Oda farklı bir korsan göstermek istemiş bence. Ona benzeyen birini de görmedik daha seride. Bu yüzden özel bir yerde zaten.

Roger'ın emanetine Ray'den daha sadık olduğu için olabilir o
Ray zaten sıkıntılı bir adam. Umursamaz ayyaşın teki ama konumuz Ray değil. Beyazbıyık'ın karakter değişimi.

WB'de bir korsan hayatı içinde aile kurmak istemiş olabilir. Daha özgür bir ortam, kazançları da bol. Bu adamın denizi de sevdiği bariz zaten. Denizci olabilir miydi olurdu ama dediğim gibi özgürlük teması ağır basıyor hikayede. Ben bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Oda farklı bir korsan göstermek istemiş bence. Ona benzeyen birini de görmedik daha seride. Bu yüzden özel bir yerde zaten.
Ama aile kurmak isteyen birinin korsan olması mantıklı değil. Çünkü çocukları dediği kişiler denizcilerin hedefine giriyor. Sürekli denizci tehdidi meydana geliyor. Ki ilk başlarda hepsi çoluk çocuktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık