Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Wb, ace'i kurtarmak için tüm tayfasını dağıtıp ölen bir loser. Objektif bakan biri adamın ne kadar boş olduğunu anlar zaten.
Kaido, WG'ye kafa tutacak cesareti bulmak için BM ile ittifak kurması gereken, onunla ittifak kurmadan Orochi'yi öldürmeye bile cesaret edemeyen adam. WG'ye ittifaksız nesiz kafa tutan, serinin şuana kadar gördüğü en büyük savaşı başlatan, çağ kapatıp çağ açan adamla kıyaslaman hata bence. Objektif bakınca bunlar net görünüyor.

Evcilik oynadığı iddia edilen adamın başında 5 milyar ödül var yahu. :D
Güçlü olması vizyonsuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yoksa tabiki de bm ve kaidou'dan fazlasıyla güçlü.

Kaido, WG'ye kafa tutacak cesareti bulmak için BM ile ittifak kurması gereken, onunla ittifak kurmadan Orochi'yi öldürmeye bile cesaret edemeyen adam. WG'ye ittifaksız nesiz kafa tutan, serinin şuana kadar gördüğü en büyük savaşı başlatan, çağ kapatıp çağ açan adamla kıyaslaman hata bence. Objektif bakınca bunlar net görünüyor.
İşte bu mallık burada. Kaidou tek başına indiremeyecegini bildiğinden ittifak ve antik silahları aramaya çalışıyor. Wb umursamadan tek başına dalıyor. Sonuçta da tayfası ve kendisi katlediliyor. Arkasında ise teach gibi birini bırakıyor.

Güçlü olması vizyonsuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yoksa tabiki de bm ve kaidou'dan fazlasıyla güçlü.
Güçlü diye illa dünyaya savaş açması mı gerekiyor? Adam rahatına bakıyor işte o güçle istediği gibi takılıyor. Zaten hayalini kurduğu ortamı kurabilmiş, gerisi ilgisini çekmiyor. Kimsede adama saldırmaya cesaret edemiyor. Ölünce ancak mekanlarına dalma cesaretini gösterebiliyorlar. Krallar gibi yaşıyor işte ne güzel dert yok tasa yok. Sanki Kaido istediğinde başarılı olacak. Hepimiz biliyoruz olamayacağını. Bu da onu baştan loser yapıyor zaten. :D

Yonko mevkiini kurtaran adam.Bu dünyadan göçüp yerini şeker hastası yaşlı kadınlara,Oden'den yediği zılgıtı ömrü boyunca unutamayan atarlı ergenlere bırakmıştır

Tema korsan dünyası. Korsansan bir şey elde etmek için çalışırsın. Bir vizyonun olur. Yoksa istese denizci olupta aile kurabilir. Bu korsan olmak için yeterli sebep değil.
One Piece'te korsanlığa olan bakış açısı biraz daha farklı. Klasik bir korsan tiplemesinde değil WB. Aynı şekilde Luffy'de öyle. Teach, Kaido gibi tipler bildiğimiz korsana daha yakınlar bu konuda katılıyorum. Ama sırf öyleler diye daha kaliteli olmuyorlar benim gözümde. Kaido'nun şu ana kadar güzel işlendiğini pek düşünmüyorum, Teach o konuda çok daha iyi bence. BM'den pek umudum yokta Kaido biraz daha güzel gelmeye başladı son iki sayıdır.

Aman Ali Rıza Bey tadımız kaçmasın dercesine denizci gemisinden sakınan adam nasıl denizci karargâhına gitti çok ilginç geliyor insana. Yaşlanınca çok pervasız olmuş.

One Piece'te korsanlığa olan bakış açısı biraz daha farklı. Klasik bir korsan tiplemesinde değil WB. Aynı şekilde Luffy'de öyle. Teach, Kaido gibi tipler bildiğimiz korsana daha yakınlar bu konuda katılıyorum. Ama sırf öyleler diye daha kaliteli olmuyorlar benim gözümde. Kaido'nun şu ana kadar güzel işlendiğini pek düşünmüyorum, Teach o konuda çok daha iyi bence. BM'den pek umudum yokta Kaido biraz daha güzel gelmeye başladı son iki sayıdır.
Luffy de korsana benzemese de bir amacı var. Wb gibi evli mutlu çocuklu olıyım derdinde değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık