Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Yeni Cagin en dislisi dedigin kisiye denizci erleri mi saldirmista puskurtemesin :D :D 9 kin da hafife alinamayacak kisiler var ama onlar da Kaido'nun deyimiyle "Bana zarar veremeyeceksiniz" durumunda. Sonraki bolumde 9 kinlarin dustugu durumdan oturu bu mesajini hatirlatmak isterim :D

Benim Wb'yle sorunum yok ama adamın hiç eksisi yokmuş gibi davranilmasi tuhaf geliyor bana :D
Denizcilerin WB'ye zarar vermesi neden eksi olsun ? Bu tür bir bakış açısına sahip değilim, sonuçta hasta olduğunu ve savaşa girmeden ihanete uğradığını daha sonra da kriz geçirdiğini gördük tüm bunlardan sonra hasar almasında bir sıkıntı yok Bigmom krize girip diz çöktüğünde sadece dizleri yere deydi diye kanıyormuş xD Olur böyle şeyler ama WB'yi Kaido'nun bugün düştüğü duruma kimse sokamaz, korkutamaz. Elinden gelen her şeyi yaptıktan sonra başarıp başarmaması da o kadar büyük bir sıkıntı değil önemli olan elinden geleni yapması.

O yüzden ağır diyoruz Reise :a:

Ölürken bile yıkılmayan bir adam geldi geçti OP den. Kaido-Linlin falan hep balon. Şimdinin ağır abileri ise Luffy-Zoro gibi aslan parçaları. Hele Saka gibi yalakaların ruhu ise tüy gibidir, var mı yok mu anlayamazsın... :D
Yalniz Gura Gura dedigin muazzam meyveyi Kaido'ya versende dunyanin sonunu getirir. Kaido Linlin Balon mu?:confused:

Denizcilerin WB'ye zarar vermesi neden eksi olsun ? Bu tür bir bakış açısına sahip değilim, sonuçta hasta olduğunu ve savaşa girmeden ihanete uğradığını daha sonra da kriz geçirdiğini gördük tüm bunlardan sonra hasar almasında bir sıkıntı yok Bigmom krize girip diz çöktüğünde sadece ayakları yere deydi diye bile kanıyormuş xD Olur böyle şeyler ama WB'yi Kaido'nun bugün düştüğü duruma kimse sokamaz, korkutamaz. Elinden gelen her şeyi yaptıktan sonra başarıp başarmaması da o kadar büyük bir sıkıntı değil önemli olan elinden geleni yapması.

O yüzden ağır diyoruz Reise :a:
Puskurtmesine - demedim. Basitçe ornek vermem gerekirse Egoist olmasi mesela. Bazi -leri oldugi halde gormezden gelinmesine sitem ettim :D

Kaido korkmuş mu ? :D Aksine ben kendinden emin bir Kaido gordum.

Tek yaptığı ben Beyazbıyık'ım hüü deyip atarlanmak. Daha dünkü velede söz geçiremiyor. Çocukları arasında da ayrım yapıyor. Thatch ölünce içimde kötü bir his var, Ace yakalanınca tüm adamlarını topla denizcilere kafa at. Sonra attığı kafa yarım kalıyor :D

Yeni Cagin en dislisi dedigin kisiye denizci erleri mi saldirmista puskurtemesin :D :D 9 kin da hafife alinamayacak kisiler var ama onlar da Kaido'nun deyimiyle "Bana zarar veremeyeceksiniz" durumunda. Sonraki bolumde 9 kinlarin dusecegi durumdan oturu bu mesajini hatirlatmak isterim :D

Benim Wb'yle sorunum yok ama adamın hiç eksisi yokmuş gibi davranilmasi tuhaf geliyor bana :D
Denizlere çıksa erlerle karşılaşabilirdi ama adadan inmeye büzüğü yemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık