Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Brook'u överken cesaretinden övüyorsunuz değil mi güç anlamında olmamasını umuyorum.

Aizen'in güzel bir lafı vardı Mom da aynısını yaptı ama o lafları söyleyecek şekilde kışkırtan biri değil.

Ezmeden bir karıncanın üzerine basmak çok büyük miktarda kontrol gerektirir diyordu.Mom da aynısını uygulamaya çalıştı işte.

Law'ın yaptığı kritik hamleler ve planları Dressrosa da gidişatı değiştirdi. Burda hem Law'ın planlarına ve bilgisine sahip değiller hem de oyunu kurucak bir 10 numaraları yok diyebiliriz. Jinbe Pedro ve diğerlerine karşı CC gibi birisi ekleniyor ki ilonun yarısına tek atıp geçebilecek olması yetmezmiş gibi bir de Logia, yine güçsüz kalsa bile sadece Logia olması ile bazı kişilere ciddi sorun yaratabilecek bir Monet var. Vergo da Jinbe'yi uzun uzun tutabilecek kondisyona sahiptir.
Yahu CC'yi Jinbei kolay bir şekilde yener. Oyun kurma açısından ise Sanji ve Nami burada olacaklar. Tümen sıralamasındaki karakterler çok güçlü zaten. Law'ı Zoro tutar. Law Zoro ile savaşırken başka bir şey ile meşgul olamaz. Her şeyden önce Pedro da çok sağlam biri. Tamago ile olan dövüşlerini hatırla.

Pedro 400 milyonluk adamı yanında çöpler varken tekleyip duruyordu.

Cavendish, Sai, Barto var. Sağlam bunlar.

Jinbei var. Zoro, Sanji, Luffy var. Bizimkiler daha güçlü.

@Alpamis
Law vs Zoro hakkında yazdıklarını görmemiş sayıyorum. :(

Adil bir şekilde kimse birbirinin gücünü ve yeteneklerini hiç görmeden karşılaşırlarsa yarısı oyuncak olur zaten.En başta oradan gol yerler.Küçük kızmış gibi yanaşıp kandırmasından bahsetmiyorum bile.Nami'nin dediği gibi savaştalar herşey mübah.Law aile tarafındaysa birde kombo konusu var tabii bir gol de oradan gelir.

Adil bir şekilde kimse birbirinin gücünü ve yeteneklerini hiç görmeden karşılaşırlarsa yarısı oyuncak olur zaten.En başta oradan gol yerler.Küçük kızmış gibi yanaşıp kandırmasından bahsetmiyorum bile.Nami'nin dediği gibi savaştalar herşey mübah.Law bizim taraftaysa birde kombo konusu var tabii bir gol de oradan gelir.
Sanji ve Nami olacak. Bunların ikisi de çok kurnaz bu konularda. Ayrıca Luffy yer ama Zoro yemez bunları. Hatta Alabasta arc'ta da kandırılmamıştı hatırlarsınız.:D Ama senin kurgunda Sugar direk Luffy'nin karşısına çıkıyorsa başka tabi.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık