Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yahu CC'yi Jinbei kolay bir şekilde yener. Oyun kurma açısından ise Sanji ve Nami burada olacaklar. Tümen sıralamasındaki karakterler çok güçlü zaten. Law'ı Zoro tutar. Law Zoro ile savaşırken başka bir şey ile meşgul olamaz. Her şeyden önce Pedro da çok sağlam biri. Tamago ile olan dövüşlerini hatırla.
Filoda ki adamlar zaten vardı. Burda tayfanın geri kalanı,Jinbe,Pedro ve Carrot ekleniyor olaya. Ancak hiç biri olayları Law kadar değiştirebilecek bir güce sahip değil. Dressrosa'da Luffy'nin yanında olan Law burda Doflamingo tarafına geçiyor.

Law ile Zoro böyle bir ortamda eşleşemezler. Pica'nın o formunu yenebilecek(Luffy dışında) yardım alan Zoro dışında kimse yok. Belki Sanji K.Hakisi ile yenebilir ancak yıkım gücü yetmeyebilir Pica'yı dışarı çıkarmaya.

Daha bu arcda gördük ki toplu bir savaş alanında kimse hop diye birisini tekleyemiyor. Yonko adasında uçan ve açık hedef olan CC onu koruyanlar sayesinde hasar almadan sıvışabiliyor. Katakuri'nin Smoothie'nin yapamadığını Jinbe'nin hızlıca halledebileceğini sanmıyorum. CC inene kadar birilerini zehirlemiş olur. Luffy'i bile bu zehirle kafesleyen adan o filodan kimi denk getirirse savaş dışı bırakabilir.

Kyros da Mugiwara tarafından çıkartılmış.

Sanji ve Nami olacak. Bunların ikisi de çok kurnaz bu konularda. Ayrıca Luffy yer ama Zoro yemez bunları. Hatta Alabasta arc'ta da kandırılmamıştı hatırlarsınız.:D Ama senin kurgunda Sugar direk Luffy'nin karşısına çıkıyorsa başka tabi.:D
Law'un kombosu o kadar tehlikeli ve sinir bozucu ki Doffy bile o kombo yüzünden sağlam saldırıları doğrudan aldı sıyrılma fırsatı bile bulamadı.Çok anlık gelişiyor çünkü.Kaçman için belki de kizaru gibi salisede ışınlanman lazım.Durum böyle olunca kendiyle Sugar'ı yada kendiyle rakibi değiştirirse Sugar her şekilde dokunur.Luffy ona saldırırken Dof'a yönlendirmesi gibi yaparsa bundan bahsediyorum.Zoro'yu bilmem ama şuradaki 3-5 adam dışında filonun bir kısmı oyuncak olur zaten.Olayı anlayıp Law'a yüklenirler sanırım.Onu da kolay alamazlar e tabii aile de hemen yardıma gelir.

luffysam

Geçmişte de üstünmüş gözünü çıkarmış ya.

Meze görmüyorum da Law'ı Oda Zoro'ya yedirmez. Serideki yeri farklı baya. Sen yediriyorsun gibi geldi.
serideki yeri neymiş? Zoroya yancı oldu wanoya giderken :) bege ittifak kurdu luffy ile. Begenin yeri neyse lawin seride yeri odur anca.

Law'ı Mingo ekibinde düşünmen yanlış bence. Mingo Law isterse onu adamı yapardı ama Law böyle bir şey istemeyeceğine göre ?

Neyse.. Law'ı saysak da saymazsak da Luffy tarafı alır :cool:

luffysam

Ayrıca bizde hakuba belası var. Barto gidip bunu tutar bariyer içinde. 2 adam kaybimiz var :D

Filoda ki adamlar zaten vardı. Burda tayfanın geri kalanı,Jinbe,Pedro ve Carrot ekleniyor olaya. Ancak hiç biri olayları Law kadar değiştirebilecek bir güce sahip değil. Dressrosa'da Luffy'nin yanında olan Law burda Doflamingo tarafına geçiyor.

Law ile Zoro böyle bir ortamda eşleşemezler. Pica'nın o formunu yenebilecek(Luffy dışında) yardım alan Zoro dışında kimse yok. Belki Sanji K.Hakisi ile yenebilir ancak yıkım gücü yetmeyebilir Pica'yı dışarı çıkarmaya.

Daha bu arcda gördük ki toplu bir savaş alanında kimse hop diye birisini tekleyemiyor. Yonko adasında uçan ve açık hedef olan CC onu koruyanlar sayesinde hasar almadan sıvışabiliyor. Katakuri'nin Smoothie'nin yapamadığını Jinbe'nin hızlıca halledebileceğini sanmıyorum. CC inene kadar birilerini zehirlemiş olur. Luffy'i bile bu zehirle kafesleyen adan o filodan kimi denk getirirse savaş dışı bırakabilir.

Kyros da Mugiwara tarafından çıkartılmış.
Zoro Pica'yı yardım aldı değil ama. Pica zaten Zoro'dan kaçıp gidip Kral'ın başını ezmeye çalışıyordu. Zoro zamanında yetişebilmek için fırlatılıyor. Bu arada Sanji uçma yönünden avantajlı k.haki yönünden daha sağlam. Pica'ya karşı savaşabilir. Bunun dışında Pica'yı alabilecek Jinbei'yi var. Jinbei çok küçümsüyorsun bence.

İyi de filodaki adamların hepsi rakiplerini kolayca yenmişti. Sorun Doflamingo'nun inmesiydi. Cavendish Delinger'ı tekliyor. Barto rakibini yeniyor. Pedro her türlü Diamante'yi yenebilecek çapta biri. Yani Dof Family'de sıkıntı olan iki üç kişi var. Onlar da Dof, Law ve Pica'dır. Onları karşılayacak kişilerse biz de zaten var.

@Millennium Wizard

Ama Sugar'ın bayılması bilinçsiz hale getirilmesi oyuncak işini bozacak bir şey. Bu konuda da Sugar'ı saklayıp koruyamazlar zaten.

Ekip işine girersek diğer taraf alır o yüzden teke tek vs atırayım :)

Dof vs Luffy = Dof kazanır
Law vs Zoro = Zoro kazanır
Vergo vs Jimbei = Jimbei kazanır
CC vs Sanji = Sanji kazanır
Pedro vs Pika = Pedro kazanır

Sonuçta bizim ekip kazanır :gamyon:

Zoro Pica'yı yardım aldı değil ama. Pica zaten Zoro'dan kaçıp gidip Kral'ın başını ezmeye çalışıyordu. Zoro zamanında yetişebilmek için fırlatılıyor. Bu arada Sanji uçma yönünden avantajlı k.haki yönünden daha sağlam. Pica'ya karşı savaşabilir. Bunun dışında Pica'yı alabilecek Jinbei'yi var. Jinbei çok küçümsüyorsun bence.

İyi de filodaki adamların hepsi rakiplerini kolayca yenmişti. Sorun Doflamingo'nun inmesiydi. Cavendish Delinger'ı tekliyor. Barto rakibini yeniyor. Pedro her türlü Diamante'yi yenebilecek çapta biri. Yani Dof Family'de sıkıntı olan iki üç kişi var. Onlar da Dof, Law ve Pica'dır. Onları karşılayacak kişilerse biz de zaten var.

@Millennium Wizard

Ama Sugar'ın bayılması bilinçsiz hale getirilmesi oyuncak işini bozacak bir şey. Bu konuda da Sugar'ı saklayıp koruyamazlar zaten.
Dediğin gibi kaçıp daha güçsüzlere saldırıyor. Bu savaşta da aynısını uygulaması işten bile değil.

Jinbe zamanında Ace ile denk gösterilmiş birisi(meyvesine ters bir gücü var) ancak tayfaya katılmasıyla Oda'nın Luffy,Sanji ve Zoro üçlüsünü bozmayacağını düşünerek bir kaç arc içindeki Sanjiden altta yada eşit olacak şekilde görüyorum.

Diğerleri ne kadar güçlü olsalar da CC onlar için zor bir hedef. Hamle önceliğini eline alırsa çok sorun yaratır.

Dediğin gibi kaçıp daha güçsüzlere saldırıyor. Bu savaşta da aynısını uygulaması işten bile değil.

Jinbe zamanında Ace ile denk gösterilmiş birisi(meyvesine ters bir gücü var) ancak tayfaya katılmasıyla Oda'nın Luffy,Sanji ve Zoro üçlüsünü bozmayacağını düşünerek bir kaç arc içindeki Sanjiden altta yada eşit olacak şekilde görüyorum.

Diğerleri ne kadar güçlü olsalar da CC onlar için zor bir hedef. Hamle önceliğini eline alırsa çok sorun yaratır.
Sanji şu an için Jinbei'den zayıf duruyor. Hem öyle olsa bile bu dediğin sonra gerçekleşecek bir şey olabilir ki o zamana kadar zaten Yonkou tayfası olmuş olur bizim ekip. Aslında Kurgu çok önemli. İki tarafta kurguya göre kazanabilecek potansiyelde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık