Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yok oğlum ne açması ya noktayı koyuyorum, saatlerce arena dövüşü, koşuşturma, üstüne yediği dayak... Ne önemi var, sanki g4 gücünü b. hakiden alıyor.

La ben bu sahnenin bi' gifini attıydım siteye kaynağıyla, bulamadım şimdi onu :|
10 senelik Brook sevmezdim, bu arcla herifin hayranı oldum resmen. E. Oda sonunda "Yohohohoho"dan öte bir karakter koymayı becerebildi Brook'a.
Edit: Aha buldum:
Çok müthiş bir sahne.

Yalnız konuda Nami ve Brook'a it köpek muamelesi çekiliyor, resmen üzdü beni bu.
Nami dediğimiz insan Doğu Mavi'nin en zeki 3 insanından biri, yetenekli bir kadındır.
Nami'ye ağır haksızlık yapılıyor. Alabasta ve Enies Lobby'de gördük ki dövüş sırası bu kıza gelince çok güzel dövüşler çıkartıyor. Kesinlikle katkı sağlardı bu dövüşe.

İyi de Jinbei Pedro ve tayfanın geri kalanı da bize ekleniyor.
Law'ın yaptığı kritik hamleler ve planları Dressrosa da gidişatı değiştirdi. Burda hem Law'ın planlarına ve bilgisine sahip değiller hem de oyunu kurucak bir 10 numaraları yok diyebiliriz. Jinbe Pedro ve diğerlerine karşı CC gibi birisi ekleniyor ki ilonun yarısına tek atıp geçebilecek olması yetmezmiş gibi bir de Logia, yine güçsüz kalsa bile sadece Logia olması ile bazı kişilere ciddi sorun yaratabilecek bir Monet var. Vergo da Jinbe'yi uzun uzun tutabilecek kondisyona sahiptir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık