Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

luffysam

Doffy aşireti rahat falan alamaz. Sonuçta 1v1 şartı yok. Totalde 4 haki kullanıcısının karşısında 2 de logia var. Doffy-Vergo-Law / Luffy-Zoro-Sanji ile eşleşirse(ki digerleri bu 3'lüyü tutamaz) Jinbei yani son hakı kullanıcısının karşında 2 logia kalıyor. O zaman da Pica-Trebol-Diamante gibi büyük başların farkı ortaya çıkıyor. Kaldı ki Jinbei'in Monet ve C.C'yi aynı anda tutabilmesi bana pek mümkün gelmiyor.
karşıda çok sağlam adamlar var. Logialar var. Biz de güçlü bir jinbei var bi de pedro. Neco inu falan olsa..

karşıda çok sağlam adamlar var. Logialar var. Biz de güçlü bir jinbei var bi de pedro. Neco inu falan olsa..
Evet dediğim gibi Pedro-Carrot / Diamente-Trebol alacak kapasitede. Ama Pica ve Logia'lar o farkı belirliyor. Kaldı ki bu kadar zeki bir kadro da Sugar gibi bir gerçek var. Korunduğu takdirde sabaha kadar ölümsüz oyuncaklarla uğraşırlar. Dediğim gibi 1v1 atma zorunluluğu olmadan Doffy takımı bir tık avantajlı kalıyor.

Cavendish ve Pedro bence hafife alınıyor. Pedro bana kalırsa Trebol ve Diamante'den daha güçlü biri. Jinbei ise Pica, Vergo alayını birbirine katacak güçte. Jinbei faktörü çok önemli.

@Alpamis
Biz 2 sene söyledik (Mesajlarla sabit) Luffy bayağı enerji kaybetti Dof'a gidene kadar diye; Ondan ne olacak yeaaaağğğğ dendi. Sonra resmi çeviri çıktı "E. Oda klasik böbürlenmesini yaptırıyor" dendi, geçen bölüm Luffy'nin tek g4 yumruğu ile enerjisi bittiği görüldü, şimdi bakalım ne denecek?
Sen arenada saatlerce dövüş, oradan oraya zıpla, eblehliğinden dolayı sırtlandan bi güzel dayak ye, sonra yarım dof vs Tam Luffy sayılıyor olsun.

Yalnız konuda Nami ve Brook'a it köpek muamelesi çekiliyor, resmen üzdü beni bu.
Nami dediğimiz insan Doğu Mavi'nin en zeki 3 insanından biri, yetenekli bir kadındır.

@Alpamis
Biz 2 sene söyledik (Mesajlarla sabit) Luffy bayağı enerji kaybetti Dof'a gidene kadar diye; Ondan ne olacak yeaaaağğğğ dendi. Sonra resmi çeviri çıktı "E. Oda klasik böbürlenmesini yaptırıyor" dendi, geçen bölüm Luffy'nin tek g4 yumruğu ile enerjisi bittiği görüldü, şimdi bakalım ne denecek?
Sen arenada saatlerce dövüş, oradan oraya zıpla, eblehliğinden dolayı sırtlandan bi güzel dayak ye, sonra yarım dof vs Tam Luffy sayılıyor olsun.

Yalnız konuda Nami ve Brook'a it köpek muamelesi çekiliyor, resmen üzdü beni bu.
Nami dediğimiz insan Doğu Mavi'nin en zeki 3 insanından biri, yetenekli bir kadındır.
Aman gözünü sevem Aydın açma o konuları.:D

Bu arada sahne müthiş.

Aman gözünü sevem Aydın açma o konuları.:D

Bu arada sahne müthiş.
Yok oğlum ne açması ya noktayı koyuyorum, saatlerce arena dövüşü, koşuşturma, üstüne yediği dayak... Ne önemi var, sanki g4 gücünü b. hakiden alıyor.

La ben bu sahnenin bi' gifini attıydım siteye kaynağıyla, bulamadım şimdi onu :|
10 senelik Brook sevmezdim, bu arcla herifin hayranı oldum resmen. E. Oda sonunda "Yohohohoho"dan öte bir karakter koymayı becerebildi Brook'a.
Edit: Aha buldum:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık