Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Jinbei ile Pedro neden bu kadar eziliyor anlamadım. İkisi de oldukça güçlü adamlar. Kaldı ki son halleri değerlendirildiğine göre Luffy G4'ü çok daha uzun bir süre kullanabiliyor. Ayrıca Luffy grubunda inanılmaz bir sayı fazlalığı var. Dof ailesi kazanır diyenleri de anlıyorum da çok zorlanmadan kazanacaklarını iddia etmek bana saçma geliyor. :(

luffysam

Dof vs luffy
Law vs zoro

Sonucu 2 dövüş belirler gibi dursa da. Öyle değil. Fakat işin kötü tarafı karşıda cc var. Bir oksijen emme ile bizim ekibin yarısını yok eder. Zaten haki kullanabilen bir kaç kişi var. Moneti jinbei tekler geçer.

Ayrıca ccnin zehiri de var.

Ben dof family alır diyorum.

Bize logia lazım.

Jinbei ile Pedro neden bu kadar eziliyor anlamadım. İkisi de oldukça güçlü adamlar. Kaldı ki son halleri değerlendirildiğine göre Luffy G4'ü çok daha uzun bir süre kullanabiliyor. Ayrıca Luffy grubunda inanılmaz bir sayı fazlalığı var. Dof ailesi kazanır diyenleri de anlıyorum da çok zorlanmadan kazanacaklarını iddia etmek bana saçma geliyor. :(
Doffy aşireti rahat falan alamaz. Sonuçta 1v1 şartı yok. Totalde 4 haki kullanıcısının karşısında 2 de logia var. Doffy-Vergo-Law / Luffy-Zoro-Sanji ile eşleşirse(ki digerleri bu 3'lüyü tutamaz) Jinbei yani son hakı kullanıcısının karşında 2 logia kalıyor. O zaman da Pica-Trebol-Diamante gibi büyük başların farkı ortaya çıkıyor. Kaldı ki Jinbei'in Monet ve C.C'yi aynı anda tutabilmesi bana pek mümkün gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık