Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Continent Of The Ninth Seal(C9)

Bu arada unutmadan, oyunda party sınırı 4. Oyuna başlayacak kişi sayısının 4'ü geçeceğini zannetmiyorum ama yine de uyarayım dedim :D

Ben 1 günde 29 lvl'e gelmiştim, ama oyundaki sıkıntı kasma zorluğundan ziyade Stamina problemi. Master dungeonlar 14 stamina yiyor party ile girersen 10'a kadar düşebilir ama günde verdiği 150 Stamina'nın hepsini her gün bitirirsen kasamayabilirsin. Survival'da sana Stamina Booster da veriyor yani 4 kişi başlarsanız günde 3 Survival sınırınızı doldurabilirsiniz rahatlıkla. Haftalık 250 de stamina verdiği için aşırı abartmazsanız o sıkıntı olmayacaktır. Yine de 60 lvl'e ulaşmanın 2-3 haftadan fazla süreceğini düşünüyorum çünkü 56 lvl'de görevler bitiyor ve senden dungeon girmeni bekliyor exp %20deyken. Skill farmlamayı tam bilmiyorum Silkroad fazla oynamadım ama Skillbook olayını zaten 63den sonra dert etmen gerekiyor ki onu da 2-3 kişi çok rahat halledersin diye tahmin ediyorum. PvE can sıkmayacak kadar hızlı ama beklentiyi tam karşılayamayacak kadar yavaş diyebilirim. User sayısı ise oyunun büyüklüğü için yeterli seviyede, şehirdeki kalabalığı görünce zaten daha fazla insanın oyunda sadece fazlalık yapacağını düşünüyorum.
Ohoo stamina falan varsa o iş yaş gibi ya. Oturup istediğimiz zaman kasamayacakmıyız ? Peki premium falan alıp sınırsız yapma şansımız varmı ?

Bu oyuna başlayalı 3-4 gün oldu gayet güzel oyun...
Oyundaki nickini de yazarsan iyi olur, ayrıca oyunda arkadaş eklemek için 2 tarafın da eklemesi gerekiyor yani öyle onay olayı yok :D Gunslinger'ımın adı konuda görebileceğiniz üzere AkasakaRyuu, Guardian'ım Otoribashi.

tank arkadaşlar varsa seve seve elementalist oynarım :D indiriyorum bakalım...
Tyr da Guardian olacak görünüşe göre, 2 Guardian olduğumuz için senin Elementalist olman epey iyi olur :D Oyunda uçan tek class olduğu için zaten epey de zevkli kullanması :) Oyuna başladığında nickini buraya yazarsan iyi olur.

Yükledim kurdum figher açtım 3 lv oldu işim çıktı yine pek oynayamadım.
Nick: LivinTribunal

Şu iş güç hallolsun adam akıllı oynarım inşallah.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık