Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Continent Of The Ninth Seal(C9)

PVE'si anladığım kadarıyla bir grup mobun başında saatlerce kasma odaklı değil. Harita harita ilerleyen bir sistemi var. Benim hoşuma gitti.
Shaman açtım ben ve tabi her zamanki gibi derdi tasası eksik olamayan bir karakter(mage). Moba yaklaşamıyorsunuz canınız az definiz az ee uzaktan vurayım diyorsunuz "out of mana" olduğu zaman elde avuçta kalan pota sarılıyorsunuz. Derken imdada kombolarınız sıyırılma hareketleriniz yetişiyor ki bir bakmışsınız saatler geçimiş. :D

PVE'si anladığım kadarıyla bir grup mobun başında saatlerce kasma odaklı değil. Harita harita ilerleyen bir sistemi var. Benim hoşuma gitti.
Shaman açtım ben ve tabi her zamanki gibi derdi tasası eksik olamayan bir karakter(mage). Moba yaklaşamıyorsunuz canınız az definiz az ee uzaktan vurayım diyorsunuz "out of mana" olduğu zaman elde avuçta kalan pota sarılıyorsunuz. Derken imdada kombolarınız sıyırılma hareketleriniz yetişiyor ki bir bakmışsınız saatler geçimiş. :D
20 lvl olduğunda inanılmaz rahatlayacaksın, PvE'si en güçlülerden biridir Elementalist. Shaman zaten tüm classlarının skillerini barındırdığı için belirli bir taktik izlemen zor başlarda, yani uzaktan vurayım falan olayı zor :D Mana problemini MP'ye vererek halledebilirsin, olmadı potlara sarılacaksın benim gibi :D İlerde itemlerden gelen mana yenilenmesi ile zaten sıkıntın kalmaz o konuda da, yani kısacası biraz sabretmelisin :D

Oyunun grafikleri gayet iyi...
Bu arada degres denemelik 35 lvl gunslinger açmıştım. Yeni bir karakter açıcam bladedancer veya warden ikisinden biri oyuna girdiğimde sana ulasırım.

Beta'dayken forumcak oynadık.Bir dahada girmek nasip olmadı.Oynadığım güzel online oyunlardan biriydi.Tekrar başlamayı düşünüyorum.O sıralar betada berserker yoktu ve ben çok fazla berserker oynamak istiyordum başlarsam berserker olucam.

Oyunun grafikleri gayet iyi...
Bu arada degres denemelik 35 lvl gunslinger açmıştım. Yeni bir karakter açıcam bladedancer veya warden ikisinden biri oyuna girdiğimde sana ulasırım.
Tamamdır.

Beta'dayken forumcak oynadık.Bir dahada girmek nasip olmadı.Oynadığım güzel online oyunlardan biriydi.Tekrar başlamayı düşünüyorum.O sıralar betada berserker yoktu ve ben çok fazla berserker oynamak istiyordum başlarsam berserker olucam.
Hatırlıyorum, ben de vardım. Sen berserker araştırıyordun ama onun çıkmasına çok olduğunu öğrenince bırakmıştın sanırım :D Ben de sonradan çıktığında açtım bir tane berserker :D

Ben de başladım oyuna. Şu an 6 lvl şamanım. Healer diyedir açtım ama heal skili yok şu an. Yanlış sınıf mı seçtim acaba? :D

Ben de başladım oyuna. Şu an 6 lvl şamanım. Healer diyedir açtım ama heal skili yok şu an. Yanlış sınıf mı seçtim acaba? :D
Bildiğim kadarıyla oyunda başkasına heal basmak yok zaten hiçbir class'da, yani yanlış seçmemişsin. Oyunda herkesin kendi başarması gereken şeyler olduğundan dolayı Support karakter desteklenmiyor demekki :D SyPhonesT'in dediği gibi nickini yaz da seni de alalım guilde :D

Hadi ya. Şu anki nickim Minamikujou. Ama bu karakteri bırakabilirim. Diğerlerini de deneyeceğim. Böyle bir huyum var, ne olduğunu bilsem de her karakteri denerim illa. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık