Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Continent Of The Ninth Seal(C9)

pvp sistemi her ne kadar Neverwinter den iyi olsada şöyle baktığım 1-2 videodan anladığım kadarıyla grafikleri ve vuruş efekleri o kadar güzel değil. Ya da geçen yaz arkadaşlarımın çoğu beni bırakıp bu oyuna geçtiğindendir bana güzel gelmemesi. Bir ön yargım var :|

Yine de oyun listemde şu anda. Eğer M4 ile Neverwinter çok daha bozarsa başlamayı düşünebilirim
Ben de Neverwinter oynadım ama C9'un grafikleri daha güzel geliyor bana. Belki de ön yargından kaynaklanıyor olabilir. Yanlış hatırlıyor olacağımı düşünerek 1-2 video izledim Neverwinter'dan ama Elementalist gibi C9 classlarının skill efectlerinin yanında sönük kalıyor. Bir denemeni öneririm ama tabi ki bu senin kararın, gözüne hoş gelmiyorsa bir seçenek olarak da kalabilir :)

Şu berserk çok hoşuma gitti vidyolardan izliyorum , Mihawk gibi birşey.
Ya Berserk ya Guardian seçerim.

Şu berserk çok hoşuma gitti vidyolardan izliyorum , Mihawk gibi birşey.
Ya Berserk ya Guardian seçerim.
Guardianla PvP'de rahatlık çekersin Q kullanmaya alışabilirsen özellikle karşısında durulması zor ve oyun 1.si olan Türk de Guardian zaten. Berserker biraz daha fazla combo ağırlıklı olduğundan skilleri çok fazla vurmuyor. Ama diğer karakterlerin combolarını kırabiliyor ve kendi combosunun kırılması biraz zor. Berserker'ın PvP'si başlarda iyi gibi dursa da ileriki lvllerde pek etkili değil sanırım. Olduğum bir odada 54 lvl Guardian 60 lvl bir Berserker'ı canı gitmeden almıştı neredeyse :D Ama Guardian'da da PvE sıkıntısı var. PvP için skill build dizersen bendeki gibi dungeon temizlemen kolay olmayacaktır ama 47 lvlden sonra birlikte gideceksek o sıkıntıyı da yaşamazsın büyük ihtimal :)

Ben neverwinterde de Guardian oynadım , herkes tank kasmıştı ben dps kasmıştım, güç + kritik pvplerde çok sağlam işler çıkarıyordum .
Bunda da guardian açıp full tank gidebilirim.Yada neverdeki gibi değişirim dps giderim.

Neverwinterde büyük kılıçlı savaşı bunda Berserk olmuş , neverde en güçlü sınıftı Büyük kılıç bunda da öyledir diye düşündüm.
Oyunu yarın indireyim etraflıca bakacam.:)

Ben neverwinterde de Guardian oynadım , herkes tank kasmıştı ben dps kasmıştım, güç + kritik pvplerde çok sağlam işler çıkarıyordum .
Bunda da guardian açıp full tank gidebilirim.Yada neverdeki gibi değişirim dps giderim.

Neverwinterde büyük kılıçlı savaşı bunda Berserk olmuş , neverde en güçlü sınıftı Büyük kılıç bunda da öyledir diye düşündüm.
Neverwinter i oynamıyormusun ?

Oyunda tank olarak gidebileceğin tek seçenek kalkan diyebilirim. 3 çeşit kalkan var bunların Q koruma limitlerini yükseltme oranları var ve Guardian için olanlar seni yavaşlatıyor. Ben fazla yavaşlığı sevmeyip yüksek vurmayı sevdiğim için ortalama bir kalkan aldım. Guardian'daki skiller zaten tanky olmanı sağlıyor. Iron Heart tarzı bir adı vardı tam hatırlamıyorum da, buff tarzı bir skill ve aldığın damage ile verdiğin damage %50 düşüyor. Oyundaki en önemli olan şeylerden biri süperarmor ki o da Guardian'da. Süperarmor açtığın zaman genelde uzaklaşıp bitmesini bekliyorlar :D Oyunda ama en güçlü diye bir sınıf yok tamamen oyuncuya kalmış diyebilirim. Bazı classların potansiyeli sadece daha yüksek. Ama bazı Berserkerlar da çok rahat oynayabiliyorlar PvP'de. Deneyim diyebilirim o kadarı. Sen kendin için hoş geleni seç bence oyunda alıştıkça iyi oynarsın zaten :D

1 aydır felan oynamıyorum, en son 17.8k gs vardı bir patch attılar oyuna gs düştü 13k 'a , ticket attım bakacaz dediler hala aynı bende girmedim 1 aydır .

Sende gel şu oyuna neveri boşver.
Haha boşver GS yi falan ya. Bende CW ve GWF var şu an pve için. GWF nin deep gash ını nerflediler atack 30-67% arası düştü. O kötü oldu baya, şu an cw çok op zevklide sarıyor. Ama M4 de SW geliyor ve bizim CW lerin atackda 30% düşecek. O zaman ne yaparım bilmiyorum. Ha birde M4 ile GWF lerin Determination u 50% den 10% ye çekiyorlar 2 charda gidiyor yani. Belki HR yada SW giderim. En olmadı itemleri TR ye atar PVP ye dönerim. Şimdi yeni bir oyuna başlamak pek sarmıyor. Ha başlarsamda öyle uğraşamam satarım bundaki itemleri 300 400 TL yatırıp başlarım

Haha boşver GS yi falan ya. Bende CW ve GWF var şu an pve için. GWF nin deep gash ını nerflediler atack 30-67% arası düştü. O kötü oldu baya, şu an cw çok op zevklide sarıyor. Ama M4 de SW geliyor ve bizim CW lerin atackda 30% düşecek. O zaman ne yaparım bilmiyorum. Ha birde M4 ile GWF lerin Determination u 50% den 10% ye çekiyorlar 2 charda gidiyor yani. Belki HR yada SW giderim. En olmadı itemleri TR ye atar PVP ye dönerim. Şimdi yeni bir oyuna başlamak pek sarmıyor. Ha başlarsamda öyle uğraşamam satarım bundaki itemleri 300 400 TL yatırıp başlarım
Neverin dungeonlar eziyet olmuştu zaten herifler bug bulup Never kalesinde m kasıyor , ben oyuna girdim adam gibi türk loncası kalmamıştı dungeon atmıyor pvp atıp çıkıyordum.Oda biryerden sonra sıkıyor.

Bu oyuna sıfırdan başlayıp geliştirmeyi düşünüyorum zaten ilk lvler eğlencelidir oyunu çöze çöze zamanda geçer.Guardian açıp akarım.
Videolara baktım nevere göre daha geniş çaplı karakter olayı sanki.

Neverin dungeonlar eziyet olmuştu zaten herifler bug bulup Never kalesinde m kasıyor , ben oyuna girdim adam gibi türk loncası kalmamıştı dungeon atmıyor pvp atıp çıkıyordum.Oda biryerden sonra sıkıyor.

Bu oyuna sıfırdan başlayıp geliştirmeyi düşünüyorum zaten ilk lvler eğlencelidir oyunu çöze çöze zamanda geçer.Guardian açıp akarım.
Videolara baktım nevere göre daha geniş çaplı karakter olayı sanki.
Bug falan yok suan CN de ya zevklide baya 30 dk da bi el atıp çıkıyoruz. Sorun oyun PvE tarzı olmasına rağmen farmlayacak çok fazla şeyin olmaması ve 5 kişi olmak zorunda olman. Gerçi biz CN yi 4 lüyoruz ama genede solo farm olmaması sıkıcı.

Neverwinter öyle aktif bi pvp değil. Hani gene iyi/kötü ayrılıyor ama daha çok pasif kalıyor. Yani boonları featleri iyi ayarlaman lazım. Char tabanı biraz daha yüksek playerliğe göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık