Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma'dan bağımsız olarak söylüyorum.. Şimdiki Zoro daha güçlü olalibilir. Çünkü BAA'dan sonra 1 ay falan geçti herhalde. Yolculukta ister istemez güçleniyorlar. He belirgin bir fark yoktur o ayrı. Ama Enma kontrolünden sonra işler değişecek ;)
1 aydan fazla olmuştur.Luffy'lerin tüm kekten wanoya gelmesi baya sürüyordu bi zaten,Dressrosa'ya gidiş falan da uzun sürdü.

Shanks'ı biliyoruz da acaba Ray de mi kral hakiye yatkın ? Öyleyse adama neden Kara Kral demişler ? Roger'ın arkasından iş mi çevirmiş yoksa ? Yoksa Roger'ı hasta eden adam mı reyis :oleyo:

Mihawk ve Ryuma'ya +++++ Enteresannn.
Yani şimdi yatkınlık olayı da enteresan. Shanks ve Rayleigh en üst seviye adamlardan. Üç hakide de usta olmaları lazım. Enteresan bir şey. Mesela Katakuri geleceği görebilirken, Big Mom göremiyor. Big Mom ki, diğer imparatorları geçmek isteyen bir kadın. Neden bu konuda kendini geliştirmiyor? Kara kılıç muhabbeti de böyle. He, derse ki, b.haki üst sınırı konusunda Mihawk ve Ryuma diğerlerinden daha üstte, sadece onlar yapabildi; ancak bu şekilde olabilir.
Eğer bir kılıç karartılacaksa o Wado olmalı, Enma kim ?
Seçeceksem ben de Wado'yu seçerim. Belki de 3'ü birden kararacak. Sonuçta bu adam 3 kılıç stili kullanıcısı. Bir dövüşte 3 kılıç kullanacak. Niye bir tanesi kara olsun da, diğerleri olmasın? Ki, bu durum gücünü azaltıyor.

Seçeceksem ben de Wado'yu seçerim. Belki de 3'ü birden kararacak. Sonuçta bu adam 3 kılıç stili kullanıcısı. Bir dövüşte 3 kılıç kullanacak. Niye bir tanesi kara olsun da, diğerleri olmasın? Ki, bu durum gücünü azaltıyor.
Hepsini karartırsa tekniğin etkisi azalır, sonuçta nasıl kral haki adam başı çıkmaya başladıkça verilen tepki azaldıysa bunda da aynı şey olabilir. Hatta ilerde Oda'nın biraz daha heyecan katmak için sağdan soldan kılıç karartanlar çıkaracağını şimdiden düşünüyorum :bilmem:

Mesela King'in kılıcı kara olmasın, hiç gördük mü çektiğini ?

Hepsini karartırsa tekniğin etkisi azalır, sonuçta nasıl kral haki adam başı çıkmaya başladıkça verilen tepki azaldıysa bunda da aynı şey olabilir. Hatta ilerde Oda'nın biraz daha heyecan katmak için sağdan soldan kılıç karartanlar çıkaracağını şimdiden düşünüyorum :bilmem:

Mesela King'in kılıcı kara olmasın, hiç gördük mü çektiğini ?
Sadece Zoro yaparsa, dediğin gibi başkaları çıkmazsa etkisi azalmaz bence.
Bildiğim kadarıyla görmedik ama ben beklemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık