Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka "her perde sonrası Dünya" olayını bir sistematiğe dönüştürürse güzel olur. Perde sonlarını da iple çekeriz. Bir iki bölüm de Reverie verse güzel olurdu.
Bu perdenin sonunda çıkmayabilir ki perde olayı da Wano arca has bir olay. En başından beri kapak hikayeleri yerine bunlar olsaydı hem şimdiki kadar gizem kalmazdı hem de daha keyifli olurdu seri. Dressrosa da 52 bölüm sürmeyiversin de mi? :D

Sadece Zoro yaparsa, dediğin gibi başkaları çıkmazsa etkisi azalmaz bence.
Bildiğim kadarıyla görmedik ama ben beklemiyorum.
Şimdiye kadar çok nadir bir yetenek olarak gösterildi kılıç karartma tabi karartınca tam olarak ne kadar bir yükselme sağlıyor orasını da net bilmiyoruz, umarım Oda bu işi yırtık dondan fırlayan kral hakilere çevirmez. Şurada az coolluk çizeyim hakiler ses çıkarsın falan.

Şimdiye kadar çok nadir bir yetenek olarak gösterildi kılıç karartma tabi karartınca tam olarak ne kadar bir yükselme sağlıyor orasını da net bilmiyoruz, umarım Oda bu işi yırtık dondan fırlayan kral hakilere çevirmez. Şurada az coolluk çizeyim hakiler ses çıkarsın falan.
Öyle yaparsa kötü olur. Bu arc da kimsede çıkmazsa o ihtimal bayağı azalır ama.

Bazı dedikodular dolanıyor, ama iyice netleşsin. Her türlü bomba gibi bir bölüm bizi bekliyor.
Lütfen o dedikodulardan birinde Mihawk da olsun. :mincika:(Dua emojisi yokmuş bu arada. Şimdi fark ettim.:flaugh:)
Burada çıkma ihtimali yok zaten, Oden yapamamış, küçük bir ihtimal olarak King'in kılıcı kara kılıç çıkabilir başka da kimse yok.
Zaten kaç arc kaldı ki geriye? Görmediğimiz öyle üst seviye çok kılıç ustası da kalmadı. Kadimlerdeki kelin kılıcı da kara değildi galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık