Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Whitebeard'e bir Weevil gölgesi caksin artık Teach. Önümüzdeki bölüm gözükür inşallah
Marco vs Weevil görmek istiyorum aslında, ama onu bir sayıda ayak üstü işlenmesini istemiyorum. Adam gibi 3-4 bölüm göstersin savaşı. :D

Hay maymunluğu batsııııınnn batsııııınnn :)

Sabo'lar paketlenmediyse amirallerin gevşekliğindendir.

Moria Bb'ye katılırsa ihanet eder. Banko.
Morley'nin meyve sayesinde tüymüş olabilirler aslında. Ama orada sadece Fuji ve Ryogokyu yok. CP0-Garp-Koramiraller binlerce denizci. Kalabalık yani

One Piece'de, hakinin ruhla bağdaştırıldığını biliyordum. Yanlış mı acaba? Sanki kral hakinin tanımında falan öyle bir şey vardı. Aslında hırs,enerji dediğin şeyler de soyut olarak ele alınabilir. Yani yine ruhla alakalı olabilir.
One Piece'de, hakinin ruhla bağdaştırıldığını biliyordum. Yanlış mı acaba? Sanki kral hakinin tanımında falan öyle bir şey vardı. Aslında hırs,enerji dediğin şeyler de soyut olarak ele alınabilir. Yani yine ruhla alakalı olabilir.
Turkce de ilk akla gelen ruh anlami yok gibi. Daha cok bir seyi yaparkengi istek azim gibi. Takim ruhu anlamindaki ruh olabilir :D

Marco vs Weevil görmek istiyorum aslında, ama onu bir sayıda ayak üstü işlenmesini istemiyorum. Adam gibi 3-4 bölüm göstersin savaşı. :D
:hhh::hhh: Bunu cidden bekliyon mu ya. Ben Katakuri vs Teach, Amiraller vs Devrim, Weevil vs Marco bekliyorum ama hiçbiri dövüş değil sonuç :at: Ya da başlangıç

Oda, Luffy olmayan bir arci 1 bölüm cizdigine duaciyiz ki oradaki savaşı görelim

12 Yüksek Sınıf Kılıç
On iki Yüce Derece Kılıç vardır (( 上 大業 物Saijō Ō Wazamono ? )

21 Harika Dereceli Kılıç
Yirmi bir Büyük Derece Kılıç var ( 大業 物Ō Wazamono ? ) . Kaliteleri, Üst Sınıftan bir adım daha düşük.

50 Yetenekli Sınıf Kılıç
Elli Yetenekli Kılıç ( 良 業 物Ryō Wazamono ? ) Vardır . Kaliteleri normal sınıf bıçaklardan daha yüksek fakat Büyük Sınıflardan daha düşüktür.

Derece Kılıçları
Belirlenmemiş sayıda Derece Kılıcı var ( 物 物Wazamono ? ) . Keskin kılıçlardır ve adlandırılmış bir bıçak için mümkün olan en düşük derecedirler.

Bilinmeyen Sınıf
Teşekkürler.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Hiyori bilerek Orochi'yi üzerine mi çekmeye çalışıyor acaba ? Çok saçma bir sebep sundu toparlak masa şövalyelerine katılmamak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık