Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka organizasyonu dağıtmak istemediğinin sinyalini orada vermiş aslında. Düşünsenize 20 rütbeli adamın 3000 kişilik ordunun telef olduğunu.
Koskoca yonkou tayfası kule devrildi diye telaf olacaksa keşke olsalardı hem güzel bir şok olurdu hem gereksiz gerilimlerin vereceği heyecan katsayısı artardı.

Bu arc baştan sona gereksiz gerilim ve son sayfa arcı oldu. Son sayfada bir hikaye var diğer bölüm çıkana kadar merak uyandırıyor sonra diğer bölüm çıkınca bir iki sayfada balon gibi sönüyor.

Adam bir yıl boyunca belamızı verdi resmen :artiz:

Bu sitedeki Sanji’e adam aldırma merakını çözemiyorum. E.oda Sanji yılı dedi herkes yok gen uyandıracak yok Katakuri ‘i alacak demeye başladı . Arc ilerledi Jajji’i alsa yeter dendi . Arc biraz daha ilerledi Bobbin dendi , az biraz sonra Oven’i kesin alır dendi , arada Snack diyen gördüm . Bazı şeylerin farkına varmak lazım . Sanji Vergo kalibresi biri buradaki güçler onu aşıyor maalesef . Karakterin duygusal yönüne odaklanın . Bu dakikadan sonra kimi alırsa alsın tüm site rahatlasın.

Bu sitedeki Sanji’e adam aldırma merakını çözemiyorum. E.oda Sanji yılı dedi herkes yok gen uyandıracak yok Katakuri ‘i alacak demeye başladı . Arc ilerledi Jajji’i alsa yeter dendi . Arc biraz daha ilerledi Bobbin dendi , az biraz sonra Oven’i kesin alır dendi , arada Snack diyen gördüm . Bazı şeylerin farkına varmak lazım . Sanji Vergo kalibresi biri buradaki güçler onu aşıyor maalesef . Karakterin duygusal yönüne odaklanın . Bu dakikadan sonra kimi alırsa alsın tüm site rahatlasın.
Aynen en son Brulee'de kapattık açık arttırmayı. :) Vergo kalibresi mi lütfen Vergo'ya hakaret etme.:hhh:

Dediğin chopper olsa hak vericeğim. Beklentimiz seri sonu amiral alması. Dövüşmeden nasıl gelişecek.

Amiral seviyesi mi olmasını bekliyorsun Sanjiden Katakuri seviyesine gelebilirse öpte başına koy?
Aynen bekliyorum. Çoğu kişi bekliyordu heralde. Bu tayfa roger tayfasınıda aşıcak onların yapamadıklarını yapacak. Hükümetin yıkılması var. En kötü iki yonkou indirmesi var. Aşırı bir beklenti değil.

Aynen bekliyorum. Çoğu kişi bekliyordu heralde. Bu tayfa roger tayfasınıda aşıcak onların yapamadıklarını yapacak. Hükümetin yıkılması var. En kötü iki yonkou indirmesi var. Aşırı bir beklenti değil.
Her şeyi içten, müttefikle yapacak Luffy. Tayfa hikayesi kalmadı artık, konsantre Luffy hikayesi okuyoruz. Bir sonraki bossu Luffy indirirken adadaki grup Luffynin safına katilıyor. O sırada tayfa üyeleri ortalıkta dolanır kafalarına göre takılırlar bir önemleri kalmadı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık