Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burnumu sokmak gibi olmasin ama ben de arkadasla benzer dusundugum icin fikrimi soyleyeyim. Zeff dedigimiz adam cok baba efsane bir karakter kabul ama Gin gibi bir copun ayaginin altinda kaldi mi kalmadi mi? Tamam belki Sanji, Luffy gibi beklentisinin oldugu yeni nesilin neler yapabilecegini gormek istemistir o yuzden de kilini kipirdatmamistir ama aynen arkadasin dedigi gibi ben de bir FB gormeden buna inanmayacagim sahsen.

Bence Zeff’in, Krieg gibi sansina GL’den canli donmesi, yeni dunyayi bitirip donmesinden daha gercekci.

Dedigim gibi eger bir FB gorursek ve eger Zeff gercekten guclu cikarsa tabi 180 derece cark eder hem de cok mutlu olurum.

Bu tartismanin baslama sebebi Zeff’in BM tarafindan rehine olarak kullanilip tehlike altinda olmasiydi. Eminim sen de Zeff kendini BM tayfasindan kurtaracak guctedir demiyorsundur.
Yeni Dünya dediğimiz yer Mortal Kombat gibi zaten. Zayıftan güçlüye doğru yenerek gidiyorsun. Grand Line'a giden ve geri dönen herkes de o kadar şanslı ki, Sükunet Kuşağı'ndan geçiyor.

Luffy ve Zoro dışındaki tayfa üyeleri 2 yıllik arada anca NWde nefes alacak kadar gelişmişler. Sonrasında gelişme imkanları da yok gibi duruyor. Zira ilk yarıda 1 vs 1 de ıkına ıkına da olsa zar zor kazanıp gelişirken ikinci yarıda bizim tayfaya eşleşme yaptırmıyor mangaka. Iyice müttefikler üzerinden gitmeye başladı seri. Böyle gidersen seri sonunda bile Sanji anca koramiral seviyesi falan olacak. Seri sonuna da fazla kalmadi zira, 2 günde Yonko devriliyor baksanıza. Op takvimine göre 1 yıl içinde KK olur Luffy.
Op dünyasında ki 2 günü gerçek dünyada 1 yıla eş tutmasa Oda şu yoruma bakıp içim rahatlayabilirdi :D

Yeni Dünya dediğimiz yer Mortal Kombat gibi zaten. Zayıftan güçlüye doğru yenerek gidiyorsun. Grand Line'a giden ve geri dönen herkes de o kadar şanslı ki, Sükunet Kuşağı'ndan geçiyor.
Benim oyle bir sey ima ettigimi gordun mu?

Tek dedigim sey Zeff’in, her ne kadar karizma gozukse de, bir yeni dunya korsani etmeyecegidir ki bunu da sadece suana kadar gorduklerimize dayanarak soyledigimi belirttim.

Ha illa trol yorum yapacaksak o zaman soyle diyeyim ben de tam olsun. Zeff, Gin tarafindan ayak altina alinmis adamdir, birak yeni dunyayi, whiskey peak bile fazla gelir bu cope...

Bu sitedeki Sanji’e adam aldırma merakını çözemiyorum. E.oda Sanji yılı dedi herkes yok gen uyandıracak yok Katakuri ‘i alacak demeye başladı . Arc ilerledi Jajji’i alsa yeter dendi . Arc biraz daha ilerledi Bobbin dendi , az biraz sonra Oven’i kesin alır dendi , arada Snack diyen gördüm . Bazı şeylerin farkına varmak lazım . Sanji Vergo kalibresi biri buradaki güçler onu aşıyor maalesef . Karakterin duygusal yönüne odaklanın . Bu dakikadan sonra kimi alırsa alsın tüm site rahatlasın.
Sanji vergo kalibresi falan değil. Vergo adamın en büyük silahı olan bacak kemiğini çatlattı. Sanjiyi harbiden çok severim ama çok ezildi. Resmen diğer karekterlerin gücünü göstermek için gösteri oğlanı oldu. Jimbeinin tayfaya gelmesiyle artık ilk 3 de değil. Chopper bile BM nin atağını karşıladı. Sanji ne yaptı arc başından beri hatta önceki arcdan beri?

Sanji Pikaçu'dan bile dayak yedi, Oven meyve uyandırmış. Sanji vs Oven olur mu diyorduk ama güç farkı var gibi bir hayli.

Pekoms da Carrot'un ardından sulong formu ile boy gösterdi ancak beklentinin altında kaldı. Tam formunu alamadı mı yoksa, ben anlayamadım.

Sanji Pikaçu'dan bile dayak yedi, Oven meyve uyandırmış. Sanji vs Oven olur mu diyorduk ama güç farkı var gibi bir hayli.

Pekoms da Carrot'un ardından sulong formu ile boy gösterdi ancak beklentinin altında kaldı. Tam formunu alamadı mı yoksa, ben anlayamadım.
Tam dönüşemeden üstüne çullanıp gözlerini kapatmaya çalıştılar. Kurtulup kurtulmadığı belli değil. Önümüzdeki bölümde Germa falan kurtarırsa görürüz büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık