Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllardır sert dillerle eleştrilsede çoğu okur tarafından buna rağmen yine de bırakamamaları da ilginç gerçekten.

Ne olursa olsun hiç bir şekilde okumaktan vazgeçemeyeceğimiz bir seri kanımıza işlemiş.
İyisiyle, kötüsüyle bırakamayacağımız bir seri.
Şimdi diğer arclarda nasıl oldu bir şey diyemeyeceğim ama bu arc aşırı şans ve tesadüf (!) faktörü göze battı. Şahsen bir arc daha böyle olursa(çok ama çok büyük ihtimalle olmayacak) seriye ciddi şekilde bakabilir miyim bilmem. Sanji'nin yatağında yatan asker aklıma geliyor mesela, bariz bir şekilde Sanji'nin yokluğu ortaya çıkmasın diye mangaka tarafından ortaya atılmış yahu. Adam yatakta kalkıp gene yatıyor biraz daha uyuyayım diye. Mesela. Yoksa artık yavaş ve ayrıntılı anlatıma alıştık, hızlandır da demiyoruz artık, şu şans ve irade faktörünü tolere edilebilir hale getir diyorum ben şahsen.

Elinde Luffy olmasa öyle yapardı zaten reis :( ama şöyle birşey var ki eğer koskoca yonko ordusu yaralı taşıyan birisini durduramıyorsa o zaman baya gözden düşerdi.
Ohooo! Bu Oda kurgu nedir bilmiyor resmen ya :S Biri Sanji'yi indirse Sanji ezik, Sanji kaçsa BM ordusu ezik (tabi yine Sanji de ezik). Germa araya girer aynı anda hem BM ordusu hem de Germa eziklenir(tahmin edildiği gibi Sanji dahil). Resmen karman korman yapmış adam beceremedi bu arcı.

Elinde Luffy olmasa öyle yapardı zaten reis :( ama şöyle birşey var ki eğer koskoca yonko ordusu yaralı taşıyan birisini durduramıyorsa o zaman baya gözden düşerdi.
Oda "sky walk gibi bir tekniği herkes kullanabilir" dedirtiyorsa başkalarının kullanamayacağı bir yeteneği Sanjiye kazandıracak demektir.

Oda "sky walk gibi bir tekniği herkes kullanabilir" dedirtiyorsa başkalarının kullanamayacağı bir yeteneği Sanjiye kazandıracak demektir.
Bak işte bu zekadır. Öyle ki, Oda'nın ne yapıp yapmayacağının bir önemi kalmamıştır, bu fikir kendini parlatacak olan ışığı kendi başına bulmuş ve ortaya çıkmayı başarmıştır ve benim için bu yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık