Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay be şaka maka Katakuri yenildi . O ihtişamı , kişiliği , soğuk kanlılığı duruşu ile yenildi .

O mızrağı kendine saplamasa kazanacaktı belki de ama içindeki duyguları , bastırılmış kişiliğini ortaya çıkardı.

Yenildi diye mutsuz değildir , pişman da değildir .

Güle güle Katakuri ...

Savaş sonu germadan aptal aptal ekipman alacak. Bizde başta hayıflanip sonradan alışıcaz. İnş meyve yer.

Sanji'nin meyve yiyeceğini zannetmiyorum. Sırf saçlarının rengi gitmesin diye Oda, içindeki genleri de uyandırmaz :D Şu 99 Newkama Kenpo'dan bir şeyler görebilseydik bari.

Savaş sonu germadan aptal aptal ekipman alacak. Bizde başta hayıflanip sonradan alışıcaz. İnş meyve yer.
Ekipman alırsa Oda bu sefer de o ekipmanın başına birşey getirip zor durumda bırakır :D Oaa ekipmansız bişi yapamıyor ezik denir arkasından.

Neyse şu Germa çer çöpü dövsün bi bölüm sonra dayak yerler zaten. Tabi Power Rangers gibi birleşme özellikleri yoksa :D

Gönlümden geçen germanın verdiği ekipmanı "bunlara ihtiyacim yok" diyerek reddedip, coşması. Bişeyleri coşturması lazim artik sanjinin.

Gönlümden geçen germanın verdiği ekipmanı "bunlara ihtiyacim yok" diyerek reddedip, coşması. Bişeyleri coşturması lazim artik sanjinin.
Dereyi görmeden paçayı sıvadın arkadaş. Daha birşey vermediler bir sakin verirlerse Sanji alır onları bir taraflarına sokar zaten merak etme.

Obaaa, ya Germa'nın orada öldüreceği meyveli birinin meyve ruhu Sanji'nin kaşına kanıp içine girerse :eek:
Valla fazla uçuk geldi kulağıma. Sebebi de şu: aynı kaşlı 4 kişi daha var. Zaten Sanji'ye uygun meyve yok orda :/

Gen men yok sanırım ya, teee o esnada söyleniyodu Sanji'nin normal bir insandan farksız olduğu diye hatırlıyorum. O esna derken: diğer kardeşlerin gen açılımı esnası yani.

Ekipmanı Sanji erkekliğe b'k sürdürmemek için giymez zaten. Dövüşürken ellerini kullanmayan adam ekipman mı giyecek...

Tek çare meyve. Logia olursa dadından yenmez. Mantra+Logia anca zaten kabul edilebilir bir seviyeye çıkar. (Smoker falan) Wano'da da meyve bulunması muhtemel diye düşünüyorum gördüğümüz karakterler dolayısıyla.

Bir de dolunay olayı var tabi. 7 uydu var diye hatırlıyorum evrende ama dolunay ayda 1 tahminen. Mink-samuray-korsan-ninja ittifakında minklerin isteği üzerine 1 ay beklenirse bir sonraki dolunay için falan, Luffy haki çalıştırır belki Sanji'yi.

Hayırlısı tabi. Kader/kısmet=Oda meseleleri bunlar. Çok düşünmemek lazım.

Son düzenleme:
Valla fazla uçuk geldi kulağıma. Sebebi de şu: aynı kaşlı 4 kişi daha var. Zaten Sanji'ye uygun meyve yok orda :/

Gen men yok sanırım ya, teee o esnada söyleniyodu Sanji'nin normal bir insandan farksız olduğu diye hatırlıyorum. O esna derken: diğer kardeşlerin gen açılımı esnası yani.

Ekipmanı Sanji erkekliğe b'k sürdürmemek için giymez zaten. Dövüşürken ellerini kullanmayan adam ekipman mı giyecek...

Tek çare meyve. Logia olursa dadından yenmez. Mantra+Logia anca zaten kabul edilebilir bir seviyeye çıkar. (Smoker falan)

Bir de dolunay olayı var tabi. 7 uydu var diye hatırlıyorum evrende ama dolunay ayda 1 tahminen. Mink-samuray-korsan-ninja ittifakında minklerin isteği üzerine 1 ay beklenirse bir sonraki dolunay için falan, Luffy haki çalıştırır belki Sanji'yi.

Hayırlısı tabi. Kader/kısmet=Oda meseleleri bunlar. Çok düşünmemek lazım.
Hacım sen naptın zannedende sanjiyi çaylak sanacak. Şu ana kadar BM nin sağlam çocuklarına hasar verebilen 2 kişi var o da luffy ve sanji. Ovena attığı tekme sanjinin normal tekmesiydi ve ovenin aldığı hasar belli. Raisin tekmeyi yiyince kanlar içinde kalıp kuleye uçtu. Haki konusuna gelince. Katayı şaşırtacak kadar gözlemi var ve zırh hakisi üst seviye olmasa bile o da var. Sanji, luffy ve zoro gibi vs şansı bulamadı daha o yüzden beklemek lazım.

Bu arada sanjinin kaşları bütün kardeşlerinden farklı bir yapıya sahip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık