Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer son savaşta Edo Tensei gibi bir muhabbet olursa muhakkak döner :D Şaka maka ölümü çok koydu be :( Bu kadar kısa sürede kendini çok sevdiren ender karakterlerden biriydi :( :agla:
Pedronun kesin öldüğü belli değil öldüğü kesinleşirse geri gelmez Oda bir tane röportajında mı ne ölenleri geri getirmeyi sevmiyorum tarzı bir ley söylemişti.

@Siyah Ateş Pedro güzel karakterdi. Kişiliği de çok iyiydi ama seride görevini tamamlamış bir karakterdi. Bizim tayfanın ilerlemesini sağladı.Zaten az bir ömrü kalmıştı Bm yüzünden. Geri dönebilir E.oda dan böyle birşey beklerim ama O kadar dram ve roger fb si boşa gitmiş olur ona üzülürüm.
Pek çok kez saçma sapan şekilde ölmekten ya da yakalanmaktan kurtuldular. Bu kadar bal içerisinde Pedro'nun ölümü yersiz olur.

Tamam, o an atmosferi kısacıkta olsa değiştirdi ama her şey o kadar kolay, o kadar ucuz ki böyle arca ölüm pek yakışmaz.

Atmosfer karanlık ve gerçek bir çaresizlik anı yaşansa... böyle bir anda Pedro ya da herhangibiri imtihar etse olurdu ama şu haliyle yama gibi duruyor orada!

Valla ben Chopper'ın o formunu ilk çıktığı anda dahi-kontrolsüz bir güç olarak kullanılırken- Luffy'lerin seviyesine yakın olarak görüyordum. O zamanlar zaten eşi benzeri olmayan dizginlenemez bir canavardan farksızdı. Olaya başkasını dahil etmek gibi olmasın ama @ch3rl0b11n 'nun da buna yakın bir düşüncesi olduğun hatırlıyorum. Bu sebeple Chopper'ın böyle bir savunma yapabilmesi bana absürt gelmedi. Belki beklenti, fikir ve düşünce ile bunların bir bütün haline gelmesiyle alakalı bir durum olabilir.

Elbette Oda mükemmel bir yazar değil ve birçok hatası olabilir, örneğin bir mantığa oturtulmuş da olsa yonkounun oradan oraya pasta peşinde koşuyor olması olayların ciddiyetini düşürdü gibi görüyorum. Diğer yandan bu tatlı temasının seriye büyük bir renk kattığını ve Kaido bölümünde daha ciddi bir havanın sezeceğini düşünüyorum. Elbette Oda bu, zaman zamam yerli zaman zaman yersiz goygoylar yapacaktır ama yonkounun ne olduğunu orada daha iyi göreceğiz bence.

Not: :sapkali:
Bence bu güç farkı algısı okuyucudan kaynaklanıyor seriden ziyade. Herkes değil ama çoğunluk kısım her karaktere tek atmalık veya tek yemelik bakıyor. En iyi ihtimalle birbirine denk demeye getiren var ama dövüşte ki diğer pek çok faktör göz önüne alınmıyor. Tabii bu iyi olmasada kötü bir davranış değil çünkü mangakada her karakteri her şeyi ile göstermiyor en nihayetinde. Ben mesela Chopper'ın canavar formunu canavar üçlüye eş tutamıyorum çünkü bir CP9 üyesini haşat edebilmiş olsa da Naminin yendiği Kalifa yara açabilmişti o forma.

Ne söylemek için geldiğimi unuttum bir an :D
Pedro ölmemiştir. Ceset lazım bize ölmesi için. Seinen olsa etrafa dağılan ceset parçalarını çizmesini beklerdim hatta :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık