Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin görünmeyecek kadar hızlı olması = Borsalino’ya rakip olarak power up olması demek...
bu hafta umarım ipler kopar

Son bölümde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama 9. sayfada sağ köşede saat 00:37 ibaresi var ve Luffy kuyuya düşüyor.12. sayfada ise Luffy uyanıp Katanın karşısında gardını alıyor ama kata düşüyor.Saat ise tam 00:47 :a:ilginç bir ayrıntı bu ...Yani kataya karşı Luffy hala 10 dk sonrası haki kullanabilir muhabbetine giriyor oda saat üzerinden bence

Aynen öyle G4 için 10 dk dinlenmesi gerekiyordu. 10 dk dinlendi .
Tekrar snake man yapabilirdi. Güzel bir ayrıntı. Tekrar snakeman yapması demek katanin işini bitirmek demek. Kata saldi gitti muhabbetleri de son bulmuştu zaten :)

Bazi arkadaslar yurekten inaniyor ki Kata Luffy’yi bir kasik suda bogacakken Oda araya girip Kata’ya iki yumruk da Oda cakti. Simdi dovusun kazanani en bastan belli miydi, belliydi. Dovusu bu kadar yokusa surup Kata’yi ustun gostermeye calisan yine Oda degil miydi?

Hayir Oda bunu hep yapmasa anlayacagim ama her zaman olan sey degil mi bu? Luffy illa bir iki kez kaybedecek sonra gidip kil payi kazanacak. Yahu bu Luffy Hody Jones karsisinda olumden dondu! Kabullenin arkadas su manganin nasil ilerledigini artik, 20 sene olmus degismemis bundan sonra da degismez.
ODA ya husus birşey değil önce kaybettir sonra kazan olayı.
Tüm sinema camiasında aynı bu hatta neredeyse dövüş filmi olan bütün hollHolly filmlerinde de aynı. Rocky, Jackie chan, jet Lee, Van damme. Marvel veya DC serilerinde Hollywood da böyle. Bana kalırsa manga da olmus animede olmuş pek yadirgamiyorum bu durumu.

Bu hafta Puding chandan epey ümitliyim. Big Momın 3.göz ile alakalı daha önce bahsettiği özel gücünü bu bölümde uyandırabilirse ki bence uyandıracak bizimkilere faydası olacağını düşünüyorum.
Yeter artık yardım aldırmasın yav. Aldırcaksa bari içerden aldırmasın germa felan gelsin. Bu ne biçim yonkou oluşumu alayı skardo olmuş

@Sakata Gintoki

Cracker dövüşü Zoro vs Mr1 in tıpatıp aynısı. O zamanlar kimse Mr1 şöyle güçlü böyle güçlü demedi, Zoroyu hallaç pamuğu etti, kıymaya çevirdi demedi. Zira Zoro kesebildiği an tek atmış, o andan sonra Mr1 olması gerektiği gibi çöp listesine ilk sıralardan giriş yapmıştı. Lakin ne hassa Crackere karşı bir övgüler bir övgüler. Luffy ile 11 saat kapışmış ama Luffye attığı hiçbir anlamı olmayan tek kesi var. Mr1 in 100de biri kadar dahi hasar veremeyen adam şişirildikçe şişiriliyor. Bu hastalığın adına da Luffy fanların rakipleri olduğundan büyük görme hastalığı deniyor literatürde. Ama hep E. ODAnın hatası, helyumu fazla kaçırıyor. Önce şişir şişir sonra patlat. :)

O değil de bu hafta bölüm var mıydı ?

Katakuri bile arkın bitmesi için kendini bıraktı ama bir ark kolay kolay bitmez daha göstermedikleri germa var BM var Ark Sanjinin olacakmış demekki Sanjinin dövüşü var

Şu Katakuri bari Germa’ı düdükleseydi . Uyuz tipler ortada çeri çöpü dövüp hava kasar şimdi , ortalığı boş bulmuşlar .

Luffy aynadan çıktığında Sanji ile birlikte Germa'da orada olacaktır bence. Germa ordusunu net bir şekilde görebiliriz gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık