Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha fazla olamaz, yarisi olur ama. Cracker dövüş 11 saat aralıksız sürmüyor. Total süre 11 saat, bunun üçte birinde Luffy dövüşüyor kalanında kaçıyor ve yemek yiyor. Crackerin versusa girdiģi de yazmıyor bisküvi üretip durmuş. Ilk yediği darbede uçtu gitti işte. Teke gitti kısacası. :)
Aralıklı olduğu nerede geçiyor (gmzdeb kaçırmış olabilirim belki) ? Luffy saldırılarından kaçıyor birde adamdan kaçmıyor. :(

Daha fazla olamaz, yarisi olur ama. Cracker dövüş 11 saat aralıksız sürmüyor. Total süre 11 saat, bunun üçte birinde Luffy dövüşüyor kalanında kaçıyor ve yemek yiyor. Crackerin versusa girdiģi de yazmıyor bisküvi üretip durmuş. Ilk yediği darbede uçtu gitti işte. Teke gitti kısacası. :)
Manga sayfalarını atmıştım saldırıların. Sen Dressrosadan beri manga okumadığın için bilmezsin ne Crackerı ne de Katakuriyi.
Cracker Luffy'ye kendi bedeniyle saldırıya geçiyor açık buldukça yine bilmediğin şeyleri söylüyorsun. Pretzel saldırılarının yanında Luffy'yi de g4 modunda kesiyor adam.
11 saat dövüş sürüyor. Luffy'nin kaçtığı süreyi sallamışsın zaten de kaçtığı süre de savaşa dahildir. O dayanıklılığını övdüğün Dof da ilk 3-4 g4 saldırısını yiyince uyanışla uzak duruyor ve meyvesiyle savunmaya geçiyor zaten. Luffy yardımlara rağmen 11 saatte darbe vuramadıysa Cracker daha da süper bi adam olur.

Bence de bölüm ayna dünyasında geçebilir ama düşünüyorum da luffy tayfasına gelin dediği adada ordu dolu o adama çıkacaksa nereden çıkacak ? Başka adaya çıkarsa şanji o adada ve tayfası o adama gelebilir :S
Diğer sanjinin ailesi gelir ve savaşa dahil olur mu ezik geçerler mi merak içerisindeyim.

Snack Pekoms’u kucağındaki Luffy’e tam saldıracakken Sanji araya girer.Eyvah diyorum.
Ben de şöyle bir tahmin yapmıştım: :cool:
Luffy’nin aynadan çıkmasına bir dakika kala Germa adaya çıkartma yapar ve adada çok büyük bir kaos yaşanır. Sanji’nin kardeşleri ile adadaki güçlü elemanlar eşleşir. Snack ise bu karışıklığa rağmen, tüm dikkatini nefret ettiği En Kötü Jenerasyon’un bir üyesi olan Luffy’nin çıkacağı aynaya kilitlemiştir. Sanji’nin hamlesini fark eder ve menzilli bir saldırı ile sırtında Luffy olan Sanji’ye sert bir saldırı yapar. Sanji bir yana, sırtındaki Luffy başka bir yere uçar. Snack yavaş adımlarla Luffy’ye doğru gider ve “Kendini beğenmiş En Kötü Jenerasyon’un kökünü kazıyacağım!” der. Kata dövüşünden dolayı tüm pili bitmiş olan Luffy avel avel Snack’e bakmaktan başka bir şey yapamamaktadır. Snack yerdeki Luffy’ye elindeki kar küreği ile hamle yapmak için saldırırken birden tam önünde ışınlanmışçasına Sanji belirir ve çenesine kokalı tekme çakar. Saldırının etkisiyle yakındaki evlerden birinin duvarına toslayan Snack hızlıca toparlanıp ayağa kalkar ve sinirle Sanji’ye bakar. Sanji ise cebinden sigarasını çıkarıp yakar ve “En Kötü Nesil dışında dikkat etmen gereken çaylaklar da var. Korsanlar Kralı olacak adamın tayfasını küçümseme!” der. (Break next week.)

Manga sayfalarını atmıştım saldırıların. Sen Dressrosadan beri manga okumadığın için bilmezsin ne Crackerı ne de Katakuriyi.
Cracker Luffy'ye kendi bedeniyle saldırıya geçiyor açık buldukça yine bilmediğin şeyleri söylüyorsun. Pretzel saldırılarının yanında Luffy'yi de g4 modunda kesiyor adam.
11 saat dövüş sürüyor. Luffy'nin kaçtığı süreyi sallamışsın zaten de kaçtığı süre de savaşa dahildir. O dayanıklılığını övdüğün Dof da ilk 3-4 g4 saldırısını yiyince uyanışla uzak duruyor ve meyvesiyle savunmaya geçiyor zaten. Luffy yardımlara rağmen 11 saatte darbe vuramadıysa Cracker daha da süper bi adam olur.
Craker kesiyor ama hazırlıksız yakaladığı ilk an kesiyor, sonra böyle bir sahne görmedik. Craker çok troll bitti, g4 girmeyen sürekli bisküvi yiyen Lufy^ye bir şey yapamadı. Saat mantığı yanlış çıkarım olur. G4 kesiyorsa normal halini alsaymış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık