Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala kata muhabbeti dönüyor galiba okumadım 82 sayfa olmuş.Arkadaşlar bitti gitti tıpkı hordy gibi,tıpkı lucci gibi,tıpkı dof gibi,tıpkı ckaker gibi kata da luffy nin önüne çıkan engel teşkil eden bir taş gibi tekmelenip kenara atıldı.Tıpkı diğerleri gibi o da bu hikayede geçmişteki bir ayrıntı olarak kaldı.Tıpkı bir boksörün kendini geliştirmesi için antrenmanlarda kullandığı kum torbası gibi diğer yendiği tüm düşmanlarında olduğu gibi luffy nin gelişimi için karşısına çıktı misyonunu tamamladı ve yoluna gitti :D Yok kendini bıraktı yok uykusu geldi yok canı sıkıldı bitirdi vs yi.He kardeşim he ben adamın karşısına çıkacam korsanlar kralı olacam ben diyecem yoluma çıkan herkesi tepeleyecem diyecem senin ananı da tepeleyecem diyecem adam da diyecek buyur kardeşim kendimi bıraktım yere git anamıda kes babamıda kes kardeşimi de kes diyecek evet süper mantıklı bir şey bu kafama yattı.

Totland'daki tüm aynaları kırdılar lakin denizin altındaki güneş korsanlarının gemisine bakmadılar. Oradan girmiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık