Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de bu kapakta Minataurusun ne işi var, inek temalı tek karakter o mu Allah aşkına. Hiçbir şeyini bilmediğimiz ve muhtemelen bir daha görmeyeceğimiz öylesine bir karakter. Onun yerine koy Dalton reisi azıcık nostalji yaşayalım bari.
Kalifa da keçi olarak ordaymış da hiçbir alakasını kuramadım. Her tarafını baloncuk yapmış, belki koyun olabilir. Var mı alaka kurabilen?
minatour un yerine blueno konulabilirdi.

Demek ki Garp vursa şehir turu yapacak :( Savunmayacağım bir daha yonkolarıda,commendarlarıda,big momuda.

İki amiralin 10 gün boyunca aralıksız savaştığına dair hiçbir ibare olmadan böyle kabul edilmesi çok ilginç gerçekten. Spoiler'a göre mangakayı çarmıha germeler de başlamış yine.

İki amiralin 10 gün boyunca aralıksız savaştığına dair hiçbir ibare olmadan böyle kabul edilmesi çok ilginç gerçekten. Spoiler'a göre mangakayı çarmıha germeler de başlamış yine.
Çok büyük ihtimalle 3. komutan olan Jack'in 5 gün aralıksız kapışmasına ne diyeceksin peki? Mangada da geçti, Minkler adamla nöbetleşe dövüşmüşler.

27 sayfadır dönüp dönüp spoiler’ı tekrar okuyorum yanlış mı okudum die. Millet jinbei bm yi uçurdu fln yazıp durmuş gözlerimden şüphe etmeye başladım gördüğümü yanlış mı okuyorum die. Saolsun arkadaşlar türkçesini yazmış oraya jinbeyi denize düştükten sonra denizi kullanarak BM yi gemiden uzaklaştırıyor die bu nasıl vurdu uçurdu oluyor merak ettim ?

27 sayfadır dönüp dönüp spoiler’ı tekrar okuyorum yanlış mı okudum die. Millet jinbei bm yi uçurdu fln yazıp durmuş gözlerimden şüphe etmeye başladım gördüğümü yanlış mı okuyorum die. Saolsun arkadaşlar türkçesini yazmış oraya jinbeyi denize düştükten sonra denizi kullanarak BM yi gemiden uzaklaştırıyor die bu nasıl vurdu uçurdu oluyor merak ettim ?
  • Jinbe denizden saldırı yaparak Büyük Anayı ıslatarak Prometheus'dan ayırıyor. Sonra gemiye zıplayıp Big Mom'a bir yumruk atarak uçuruyor.

Yonko olabilirsin ama arc bossu olamazsın herkeste bu vizyon yok işte.Reyiz bu konuda zirvedeydi ana karakter olmasa kelle alıyordu.:cool: Hem de 2 kez denedi. Daha bastığı yerdeki çukuru farketmeyen ipini koparmış hayvanlara benzemez öyle.

Şimdi anlıyorum niye dizginliyorum dediğini.Bunlar yonko ama Kaido da Mom da Frankenstein gibi elemanlar.Yarım akılla dolanıyorlar işte bunlar yonko olsa ne olur.

Shanks ve teach dizginlenemediklerine göre böyle canavarlar değiller.Daha çok süper insan denebilecek adamlar yaratık kategorisine girmiyorlar.Onlardan beklentim var bu ikisinden ümidi kestim.
Jimbei'ye bak sen yonkoudan uçurtma yapmış o_O
Umarım fazla uçmamıştır :oleyo2:

Aralıksız dövüş istersen Jack ve Minklerin dövüşü var, beş gün hiç ara vermeden sürmüş. Daha yakın bir zamanda Luffy ve Cracker tam 11 saat aralıksız mücadele etti. Şöyle az biraz güçlü bir adam Koca Ana'yı bir gün falan tutsa, kadın kendi kendine ölüp gidecek demek ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık